Wpis z mikrobloga

@wykopowynoob: nie powinien :) Beton ma 6 cm i pod spodem usadowiony jest na "krzyżu" z drewna więc duża jego płaszczyzna jest wsparta, a ciężar w miarę rozłożony + dodałem zbrojenie, pomalowany jest impregnatem więc chyba przetrwa :)
  • Odpowiedz
@hidedeepinside: mi właśnie utwardza sie w ogrodzie płyta betonowa pod log burner. Użylem po prostu gotowego betonu z Selco z kruszywem. Na 40 kg dosypalem 6kg cementu portlandzkiego troche uplastyczniacza. Forma z plyty melaminowej posmarowana po prostu oliwa z oliwek.

Z czego robiles forme?
  • Odpowiedz
@bobiczek: szukałem już dobra chwilę czegoś i w zasadzie skończyło się na Thompson's water seal (Cena 21£ za 5l). I powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony. Na chwilę obecną dałem 4 cienkie warstwy pedzlem i powoli zaczyna już mieć problem z wsiąkaniem. Plan jest taki żeby nadużyć tego trochę a potem tarcza diamentowa 3000 wypolerować żeby się bardziej świeciło + jeszcze na koniec dam jakiś naturalny wosk dla dodatkowego połysku. Do
hidedeepinside - @bobiczek: szukałem już dobra chwilę czegoś i w zasadzie skończyło s...

źródło: comment_1596372903wMirqnJFR5q7d5DMdxQVjq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@hidedeepinside: Weź nie słuchaj. Żywicę to sobie zaraz w dupy będą wlewać. Albo nie, najlepiej to #!$%@? i zrób jak wszyscy żywiczną rzekę między dwiema deskami. xD
A na poważnie całkiem fajnie to wygląda, dziurawo i niepraktycznie, ale fajnie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz