Wpis z mikrobloga

Wypoki elita narodu, programiści zarabiający 15 tysięcy złotych panikujący bo rząd zwiększa liczbę testów przesiewowych xD. Potęzny wirus na którego umiera parę osób dziennie w Polsce, większość osób przechodzi bezobjawowo, a wystarczy przetestować jakiś zakład pracy, np te na Sądecczyźnie czy kopalnie i cyk, mamy szczyt zachorowań. Przypominam, że w Polsce umiera dziennie jakies 1000 osób, może zakażmy wychodzenia z domu wszystkim.
Dajecie się manipulować jak małe dzieci politykom, srajcie dalej pod siebie, ale to przez takich panikarzy znowu normalni ludzie będą mieli utrudnione życie bo domagacie się bata, bo bez tego żyć nie potraficie.
#koronawirus #covid19 #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
@bartoof: Poczytaj co pisze elita na wykopie. Domagają się kolejnego lockdownu, powtórka z kwietnia. Najlepiej wszystkich zamknąc w domach, zabronić wyjazdów, spotkań ze znajomymi, normalnego życia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ktosiex: xD Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby chcieć tego na nowo. Maseczki higiena, odległość i rozum wystarczą, żeby się nie zarazić.
  • Odpowiedz
@ktosiex: Kto niby? Ja, mimo że uchodzę za jednego z naczelnych panikarzy Wykopu, nigdy nie postulowałem kolejnego lockdownu, bo zdaję sobie sprawę z tego, że jest to niemożliwe, ogromnie nadwyrężające ekonomię i nie do końca zasadne z punktu widzenia najnowszych danych i badań dotyczących rozprzestrzeniania się zarazy SARS-CoV2. Restrykcje sanitarne powinny być celowane tam, gdzie faktycznie dochodzi do największej ilości zakażeń. Jest ogromna różnica między np. plażą w Pobierowie, a góralskim
  • Odpowiedz
Domagają się kolejnego lockdownu, powtórka z kwietnia. Najlepiej wszystkich zamknąc w domach, zabronić wyjazdów, spotkań ze znajomymi, normalnego życia.


@ktosiex: uroiłeś sobie, nikt się nie domaga - natomiast lockdown może niestety być koniecznością jeśli nie zostaną prawidłowo zastosowane znane i co więcej skuteczne środki zatrzymywania epidemii. Napisałem niestety bo można go uniknąć, a jeśli będzie niezbędny to będzie ogromną stratą dla gospodarki
  • Odpowiedz