Wpis z mikrobloga

Jak tak patrzę na to co tu się odpier... nicza na tym wykopie to głowa mi paruje mocniej niż Tinder xD
Wykopki przeżywają że jakaś pani lekkich obyczajów znana na wykopie poszła do Daniela magicala i jakby tego było mało ogłasza wraz z jednym Mirkiem że są parą. No i? No ale co was to obchodzi? Zauważyłem że jedni chcą tolerowania lgbt inni są źli gdy ktoś profanuje znaki ich wiary mam na myśli najpopularniejszą religie w kraju ale wszystkim przeszkadza fakt że prostytutki istnieją i mają takie same prawa i któraś zaczyna głośno o tym mówić w internecie. Sam chodzę na Rokse i spotkałem już trochę dziewczyn na swojej drodze i to też ludzi i też kobiety czy niektóre ograniczone umysłowo jednostki tego chcą czy nie. Każdy popełnia różne błędy tak jak np w jej przypadku ćpanie ale to nadal jej życie. Wielcy obrońcy moralności którzy na pewno zawsze są dobrzy, najlepsi i nieskazitelni xD
Zajmijcie się swoim życiem ludzi bo to serio jest smutne tak jak ludzie z antyprzegryw którzy przeczytają ten post żeby mi go zgłosić, bo będą walić konia do tego że jakiś random owy gość jak ja dostanie bana. Takich ludzi tu jest masa a ja szczerz już mam wyrąbane na większość ludzi i prawych i lewych xD
Pisanie że gość jest większym przegrywem od przemcela i że jest dnem jest nie bardziej żałosne niż on, bo kim wy jesteście żeby to oceniać ludzi co oni robią że swoim życiem? Jak już wspominałem sam chodzę na Rokse i spotkałem dziewczyny które są w związkach i to żadna nowość. To może być jedynie nowość dla upośledzonych wykopków xD
I jak zwykle argumenty że noo ona to przynajmniej bardziej się szanuje bo robi to za siano a karyny w klubach które potem płodzo bomble z Piotrkami 15k dają przez 10 lat se kom w klubie za darmo. Z drugiej strony komentarze że no ale ona też daje staruchom. A co wy znacie tak dobrze świat prostytucji niby? Najczęściej się wypowiadają ludzi którzy nigdy na oczy Roksy nie widzieli bo mają kupę w majtach na samą myśl że mieliby przez telefon rozmawiać z hot Moniką xD
Masa przypadków jest indywidualna. Jedne nie przyjmują 18-20 letnich facetów a drugie powyżej 40. Jedna mi kiedy odmówiła a miała 30+ bo stweirfzila że jestem za młody mimo że mam ponad 20 a wyglądam na 25 xD
Nie chce nikogo bronić ale wykopki które się zagłębiają w te tematy mają takie dziury w głowie że w szoku jestem. Jesteście równie żałośni jak oni w waszym mniemaniu możecie mi wierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #divy #divyzwykopem #danielmagical #kleboldswaifu #zwiedzamyswiatprostytucjizkleboldswaifu #roksa #bigbait #heheszki #patostreamy
  • 15
@SzotyTv: heh takiego gówna dawno nie czytałem. ja przeczytałem do momentu jak typ napisał, że sam chodzi na rokse. To już trzeba być debilem, żeby korzystać z usług takich dziwek. W dzisiejszych czasach postarać się trochę i masz ruchańsko, no ale jak ktoś nie potrafi zdań składać to musi korzystać z dziwek. THE END
@Przegrywiusz: Popełniłam kilka błędów, tak jak wspomniałeś: narkotyki, uzależnienie od alkoholu, ale narkotykow nie biore wcale już od pół roku jakoś (a wcześniej to tez nie było jakieś uzależnienie czy coś, tylko od czasu do czasu, raz czy dwa razy w tygodniu), alkohol tez zminimalnizowalam całkowicie do zera, zmieniłam się o 180 stopni pod tym katem