Wpis z mikrobloga

Z takich śmiesznych historii związanych z #gry #mmorpg
Kiedyś wystawiałem na aukcji w grze jakieś itemki po cenie niższej, niż wszyscy. Jacyś kolesie, którzy też sprzedawali te itemki zaczęli się pultać do mnie o to, że zaniżam ceny. Powiedziałem im, że lol siur mnie to boli iksde. No to oni postanowili wystawić jeszcze taniej, żeby utrzeć mi nosa. Poprzepychałem się z nimi cenowo, a jak zeszli o jakieś 40% z ceny kupiłem wszystko co wystawili i ponownie wystawiłem po cenie minimalnie niższej niż normalne oferty xD
Potem chcieli mi spuścić #!$%@? na PVP całą gildią ale nie dałem się złapać xD No i chyba z tydzień czasu męczyli czy to na chacie globalnym czy na dungeonach jak się trafili xD
#heheszki #gielda
G.....r - Z takich śmiesznych historii związanych z #gry #mmorpg
Kiedyś wystawiałem ...

źródło: comment_1596230058PeFnqBgBAQ3r5Fd67Pw7hp.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Gviazdor: Ja ogłaszalem na chacie ze sprzedam jakis drogi itemek po niższej cenie niż normalnie. Pisały do mnie tabuny ludzi wiec każdemu odpisywałem ze jest tylu chętnych ze kto pierwszy kupi na aukcji ten lepszy po czym wystawiałem po umówionej cenie jakis gowno itemek który wyglądał bardzo podobnie ale był gowno wart. Ludzie kupowali na ślepo byle być pierwszym . Stonks
  • Odpowiedz
@Gviazdor: Nie ma to jak wolna konkurencja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolega kiedyś wystawił się na lokalnym rynku z ogłoszeniem diagnostyki i programowania samochodów pewnej marki. Chciał się trochę poduczyć zanim ruszy z działalnością, wystawił więc za połowę ceny. W ciągu doby dostał 3 telefony z pogróżkami, że ma ceny dostosować do rynkowych albo przyjadą i mu zrobią kuku. Seby biznesu ( ͡ ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Gviazdor: Dokładnie tak zostałem milionerem w pewnej dość niszowej (Dungeons & Dragons Online) grze. Zdominowałem rynek kilku bardzo chodliwych przedmiotów i w pewnym momencie opłacało mi się wykupywać wszystkie wystawione taniej niż moje i cierpliwie czekać ze sprzedażą ich po wyższej cenie.
Najsmutniejsze jest to, że wtedy już nie byłem specjalnie zaangażowany w tę grę i nie miałem nawet co robić z kasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Gviazdor: jak robiłeś to w terze i były to materiały które się zbiera np. minerały to pewnie byłeś jedna z tych osób dzięki którym miałem w #!$%@? kasy xD. Fajnie było kontrolować rynek tych minerałów tylko trzeba było wypracować wcześniej od cholery golda żeby móc skupić wszystko co było, a następnie wystawić po swojej cenie. Ehhhh piękne czasy xDDD
  • Odpowiedz
@Gviazdor: na diablo 3 zarobilem okolo 2 tys w czasie krotszym niz miesiac po premierze. na auction house ciezko bylo cos sprzedac bo zalew itemow byl ogromny, tak czy siak poszlo pare za dziwne randomowe kwoty co w przeliczniku na pln dalo fajne cebulaki. ludzie wystawiali tez tanio dobre armory z pustymi slotami ktore kupowalem, ladowalem najlepsze gemy i sprzedawalem x razy drozej - schodzilo elegancko. najwiecej zarobilem na sprzedazy golda,
  • Odpowiedz
@Gviazdor: grając w wowa na prywatnym serwerze bawiłem się w żydowskiego boga giełdy (ah). Tyle co nakupiłem jakichś śmieciowych itemów i co gold przepłynęło przez moje ręce to głowa mała, ale z czasem dysponowałem takimi funduszami, że mogłem sobie pozwolić na monopol na rynku. Świetne doświadczenie takie badanie rynku żywym organizmie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz