Wpis z mikrobloga

Piotrek był spokojnym 17-letnim chłopakiem mieszkającym z rodzicami w 25m mieszkaniu. Mierzył zaledwie 171cm wzrostu, okrągłą twarz miał pryszcze i już widoczną łysinę. Dobrze się uczył więc chodził do najlepszego liceum w mieście.

Chodził do klasy z Julią (pic rel), piękną wysoką (ok 175cm) brunetką z już nieżle wyćwiczonym ciałem i wydatnymi pośladkami. Był w niej zakochany po uszy. Niestety on dla niej był kompletnie niezauważalny, rozmawiali jedynie przed matematyką, gdy przepisywała za każdym razem zadania od Piotra.

Julia spotykała się z Mateuszem, 23-letnim mechanikiem mieszkającym sam w jednorodzinnym mieszkaniu, które dostał w spadku po dziadkach. Mateusz skończył zawodówkę i pracuje w warsztacie samochodowym, w wolnym czasie chodzi na siłownie i gra na PS4. Co zatem widziała w nim Julia? Mateusz miał 194cm wzrostu, silne rysy twarzy i krótko obcięte bardzo gęste czarne włosy, do tego szerokie wyćwiczone barki. To właśnie z nim Julia straciła swoje dziewictwo i regularnie uprawia seks.

Pewnego dnia w szkole klasa Piotrka i Julii miała okienko w trakcie zajęć. Nic specjalnego sie nie działo, Piotrek postanowił się pójść odlać, pomylił jednak toalety i wylądował w damskiej. Zorientował się że coś jest nie tak, chciał się cofnąć, ale usłyszał otwierające się drzwi i szybko schował się do kabiny. Usłyszał głos mówiący do telefonu.
- "No już jestem w toalecie, będe czekać w pierwszej kabinie od wejścia".
To była Julia, która po spędzeniu chwili przed lustrem, weszła do kabiny obok tej w której siedział Piotrek. Piotrek cały zestresowany zastanawiał się na kogo będzie czekać Julia. Zauważył że na górze kabiny znajduje się mała szczelina, wszedł więc na kibel i w tej szczelinie miał widok z góry na Julię siedzącą w kabinie. Po chwili ktoś wszedł, to był Mateusz i zaczął namiętnie całować się z Julią, serce Piotrka niemal nie pękło, myslał sobie "w czym on jest niby lepszy ode mnie, na pewno nie odrabia jej lekcji ani nie przepuszcza w drzwiach, nie zgadza mi się to z tym co tłumaczyła mi mama i babcia", zauważył że Julia rozpina Mateuszowi spodnie który wyciągnął sterczącą halabardę, "Ma chyba 2 razy większego niż ja" - pomyślał Piotrek, który już dłużej nie mógł na to patrzeć. Bał się jednak wyjść zanim skończą, więc czekał słysząć jak Julia dławi się knagą Mateusza. Po jakimś czasie dzwięki ucichły.
- "Smakowałeś wybornie jak zawsze!" - szepnęłą Julcia oblizując usta z uśmiechem. Para wyszła z kabiny, słychać było jeszcze szum wody i dzwięk otwierających się drzwi. Piotrek wyszedł, wychylił się z drzwi od łazienki. Jednak zaliczył wpadkę, Mateusz się odwrócił i zauważył Piotrka.

Całą resztę dnia Piotrek był zmartwiony i zestresowany, nie poszedł jak zawsze na lekcje wf-u, wyszedł ze szkoły a przed nią stał Mateusz. Chciał przejsć obok nie patrząc się na niego. Mateusz krzyknął jednak
- "Eee młody, to ty byłeś w toalecie?"
- "Nie, skąd" - odparł nerwowo Piotrek
- "Nie kłam, poznaje te brzydkie pryszcze i zakola, mów co widziałeś"
- "Nic nie widziałem"
- "Słuchaj podglądaczu, masz dwie opcje, albo do końca miesiąca przynosisz mi codziennie 50zł po szkole do warsztatu, albo dostaniesz #!$%@?, wybieraj"
Piotrek bał się dostać po mordzie od tego herosa wzrostaka, wybrał więc 1 opcje.

Niestety Piotrek nie miał aż tyle pieniędzy, na 5 dni przed końcem miesiąca nie pojawił się w warsztacie Mateusza, ten jednał był czujny i znalazł Piotrka przed domem i spuścił mu łomot. Piotrek wrócił z limem do domu, zauważyła to jego matka - Wioleta, która była 35 letnią zadbaną kobietą z dużym biustem. Weszła do jego pokoju i zaczęła dopytywać, kto to zrobił Piotrkowi. Piotrek ze łzami w oczach przyznal się że był to Mateusz. Pani Wiolecie udało się wydobyć od syna adres do warsztatu i postanowiła się tam wybrać, by postraszyć Mateusza.
Wioleta weszła do warsztatu i zapukała do drzwi, nie wiedziala wtedy jeszcze, że będzie miała do czynienia z nieziemskim herosem o ciele adonisa. Mateusz otworzył i w tym momencie Pani wioleta zapomniała co miała powiedzieć, była wpatrzona w uśmiech i hunter eyes młodego pięknego mężczyzny ...
cdn..

#blackpill #harlekinydlaprzegrywow ##!$%@? #redpill #chad #plodnajulka #przegryw
p.....y - Piotrek był spokojnym 17-letnim chłopakiem mieszkającym z rodzicami w 25m m...

źródło: comment_15962054990kyka4Y1zo7zorHPGVwTlc.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz