Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam nerwicę i leczę się u psychiatry, biorę leki. Ostatnio miałem też dużo gorszy okres, dało się to zauważyć, widziała to moja dziewczyna. Dziewczyna twierdzi, że nie powinienem brać leków tylko powinienem zrobić coś z chorobą bez brania leków. Ja chcę brać leki, ale nie wiem jak przemówić jej do rozsądku, że leki to dobra opcja. Tłumaczę jej, że ostatnio już sobie nie radziłem i było ciężko i nie wyobrażam sobie żeby miało być tak dalej, ale ona twierdzi, że leki to zło, że one ukrywają prawdziwego mnie.
Jakie argumenty jej podać żeby zrozumiała, że branie leków to dobra opcja? Bo to, że szybciej się uporam z chorobą z lekami niż bez leków jakoś do niej nie trafia.
#zwiazki #nerwica #depresja #medycyna #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f241876c320eaecdaada964
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 10
  • Odpowiedz
Sama mam nerwicę i bywały okresy( zwłaszcza za pierwszym razem jak nie wiedziałam co się ze mną #!$%@?) że nie mogłam normalnie funkcjonować. Jeśli jest tak ostro to sama terapia noc nie da bo nie myśli się wtedy normalnie i trzeźwo. Jak baba nie potrafi zrozumieć to niech spada na drzewo.
  • Odpowiedz
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania zapytaj czy jak będzie ją coś #!$%@?ło, to też masz jej mówić, żeby to rozchodziła, a nie brała leki. Leki są od tego, żeby się nie zajechać, kiedy nie dajesz rady. To normalne, że po nie sięgasz. W imię czego masz się źle czuć? Bo ona tak chce?
  • Odpowiedz
TrzeźwaHostessa: Wspolczuje Mireczku. Nic tak nie #!$%@? jak opinie zdrowych ludzi o leczeniu. I to się tyczy różnych chorob, nie tylko nerwicy, depresji.
Polecam taktykę pt naukowe wyjaśnienie krok po kroku co się dzieje w organizmie i co robi lek. Wtedy ludzie zaczynają troche lepiej rozumieć a nie UGA BUGA DZIWNE TABLETKI.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz