Wpis z mikrobloga

Ten rząd to jest największa porażka w dziejach tego kraju.
#!$%@? gospodarke zamykajac ludzi w domach i waląc mandaty po 10k po to zeby za 3 miesiace wszystko olać i mieć rekordy zarażeń XD
Małpa z uposledzonego rodu lepiej by tym krajem zarządzała.
Do tego te ich obietnice, górnikom kazali #!$%@?, vatu nie obniżą, żydom przelewają pieniądze.. czekam aż zabiorą 500+. Kwik oszołomów które głosowały na tych debili bylby muzyką dla moich uszu.

A te bułki które dlugopis rozdawał górnikom to była ich odprawa XD

#bekazpisu #koronawirus #polityka
  • 77
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje: gdyby nie obecny rząd Polski by nie było. Gdyby nie durne polactwo łamiące przepisy na każdym kroku o ile nie ma policji na horyzoncie to pandemia w Polsce dawno by się skończyła.
Grecy rządu słuchają i problemu nie mają a polactwo wie lepiej to ma.
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje: lockdown byl bez sensu, to fakt, ale w marcu czy kwietniu nikt nie wiedzial co to za wirus. Teraz wiemy ze to smiech na sali a nie wirus. Ale wciaz sa osobby ktore domagaja sie zamkniecia wszystkiego (po czesci bo sa przegrywami ktore cale zycie spedzily w jednym pokoju) w obawie przed "druga italia". No coz, niech nadal mysla ze to jest druga czarna ospa
  • Odpowiedz
  • 2
@jozef-dzierzynski Nie wiem czy to sarkazm czy czy uważasz że mam naście lat i nie pamiętam jakie gówno było za PO. Jeżeli uważasz że wybór jest tylko PO albo PIS to dla mnie jest to prawie to samo. I porównujesz dwie patologie, które są siebie warte a jedyne co tutaj jest to przepychanie które pato jest mniejsze. Przekręty na VAT wyprzedawanie gospodarki, Amber gold I można by nie kończyć o PO
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: #!$%@? z bonem turystycznym. Wiele zakładów pracy wstrzymało produkcje tylko po to żeby nie wykazać zbyt wysokich obrotów i dostać koronodotacje od rządu. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiem co najmniej o dwóch takich - mój były szef był podwykonawcą. A ile innych się połasiło na darmową kasę dławiąc gospodarkę?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RenkaRenkeMyje: mi jako prawakowi ( który nigdy na pis nie głosował) trudno się nie zgodzić z tym co piszesz. 100% prawdy. Dajmy jeszcze 100 zł do 500 plus ale kij tam podatków nie obniżmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz