Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Kończy się lipiec, który był dla mnie miesiącem testów, eksperymentów i odkryć. Naprawdę wiele się w lipcu dowiedziałam o swoim organizmie.

1. Na carnivore czuję się najlepiej, ale po dwóch-trzech dniach takiego jedzenia nie mam sił na treningu. Trenuję głównie siłowo, nie dla jakiejś wielkiej masy, po prostu dla zdrowia, rzeźbienia sylwetki, dbania o ciało.
2. W normalnie aktywny dzień mogę zjeść paczkę (100 gramów) nachosów i nie mam odczuwalnych negatywnych reakcji, natomiast więcej niż dwie garści jakichkolwiek orzechów powodują u mnie ból głowy
3. Dobowy post raz w tygodniu, plus przechylenie się bardziej w stronę carnivore, pozwala mi łatwiej utrzymywać całkowicie płaski brzuch - cieszę się z tego na dość infantylnym poziomie, bo w sezonie grillowo-plażowym często ten brzuch odsłaniam :D
4. Psychiczne uzależnienie od jedzenia wciąż jest u mnie bardzo silne - podjadanie, jedzenie z nudów, wpadanie w spiralę gastrofazy i pozwalanie sobie na cheaty "w nagrodę" za okres dyscypliny - potem tylko kończę na keto kacu i bluzgam w myślach, że nigdy nie zmądrzeję. Nad tym muszę popracować.

To chyba tyle z najważniejszych rzeczy. Pytania, uwagi, komentarze? :D Zastanawia mnie zwłaszcza ta nietolerancja orzechów. Wyszło mi to na keto, najpierw dramatyczne samopoczucie po ziemnych - czyli strączkowych - te usunęłam z diety całkowicie; natomiast z czasem zobaczyłam, że pozostałe orzechy mogę jeść w ograniczonych ilościach, nie więcej niż dwie garści dziennie

#keto #carnivore
  • 7
@BarkaMleczna
1. Brak sił ciekawi po tym jak napatrzyłem się na dr Shawna Bakera. To nic nie znaczy ale kolesiowi raczej nie brakuje siły.
2. Pestki dyni zamiast orzechów.
3. Zrobiłem raz 22h ale jakoś brakuje mi mobilizacji no i po takim poście objadam się bez sensu jakbym chciał nadrobić... Płaski brzuch zawsze spoko :)
4. Bardzo dobrze rozumiem. To jakiś dramat.

Jak dalej z dietą? Zwykłe keto czy carnivore z IF