Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ma ktoś doświadczenie w tworzeniu fałszywych wspomnień? Dokucza mi fakt że nigdy nie miałem dziewczyny i jestem prawiczkiem mając ponad 30 lat więc pomyślałem sobie że być może lepsze dla mojej psychiki będzie jeżeli wymyślę sobie że miałem kiedyś dziewczynę. To chyba jedyny sposób na to żebym przestał umęczać się i czuć się gorszy od normalnych ludzi jednocześnie nie mogąc wejść w żaden związek. Wszelkie protipy mile widzanie.

#przegryw #tfwnogf #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f21d913c320eaecdaada5dc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: stary, po co zyc przeszloscia ciagle? Odeszla, to odeszla, na #!$%@? drazyc temat. Wyjdz gdzies, zapisz sie na joge czy do kolka czytelniczego i znajdziesz nowa. Tylko przestan rozmyslac o ex, bo zadna nowa laska tego nie zniesie (twoja glowa tez nie). No i nie porownuj „a ona to robila, a ta nie robi” itp.

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest taka opcja, tylko musiał byś mieć do tego odpowiednie środki i specjalne warunki, tak samo pierze się mózgi np. terrorystą w sektach albo psychiatryku, wywołujesz coś jak psychoza tylko, że umysł nie wie że to psychoza i zapamiętuje to jako prawdziwe zdarzenia, dorzucasz do tego jakieś schowane namacalne pamiątki i masz w głowie co chcesz.
  • Odpowiedz
Beti: Nie mam żadnych tipów odnośnie tworzenia fałszywych wspomnień, ale za odpowiednią opłatą mogę poudawać dziewczynę na odległość. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dasz mi 3 miesiące, a zaprezentuję pełne spektrum posiadania dziewczyny: od czułości i akceptacji, poprzez pożądanie, do rozstania w gniewie i niechęci, aż ci się odechce związków i kobiet.

Zaakceptował: LeVentLeCri

  • Odpowiedz