Wpis z mikrobloga

cykl mojego życia seksualnego:

1: Poznawanie co jakiś czas nowych koleżanek - głównie z pracy ale i nie tylko, które są pozajmowane, ale mimo tego buduje z nimi relacje mając nadzieję na nie wiadomo co...

2: Przez brak efektów następnym etapem jest założenie #tindera i innych apek randkowych jak #badoo czy #datezone

3: Czytanie wypokowych chadów w oczekiwaniu na matche

4: "rozmowa" z #rozowepaski na portalach randkowych, która ogranicza się na kilkugodzinnym oczekiwaniu na odpowiedź z cyklu "Hah", "tak", "no" ew. wyzywanie się z nimi jak już puszczą mi nerwy i mam dosyć

5: Szukanie na garsonierze i erometrze #divy, do których mógłbym pójść i się rozprawiczyć, skoro inne metody nie działają....tylko po to by po raz kolejny usłyszeć, że moją okolicę powinno się omijać szerokim łukiem (nigdy nie było ani jednej pozytywnej recenzji jakiejkolwiek divy na moich terenach na żadnej ze stron)

6: zapuszczanie się co raz głebiej w internety (czaty regionalne, ogłoszenia matrymonialne na jakis alternatywnych stronach)

7: szukanie co raz lepszych materiałów na zrobienie sztucznej pochwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8: popsucie relacji z nowo poznanymi znajomymi z pracy

9: zamknięcie się w sobie i zapiwniczenie się na pewien czas

I tak w koło macieju

#divyzwykopem #przegryw
  • 31
@Pralko-suszarka: największa tragedia przegrywa: nie zarucha "naturalnie", za darmo, ale z ruchaniem za kasę też ciężko, bo w tym kraju nawet dziwki zadzierają nosa, a cała ta pato-mafijna otoczka prostytucji i ryzyko trafienia na minę też nie pomaga.

Niedawno w TV widziałem materiał o rozbiciu jakiejś szajki sutenerów, policja zajęła m.in. dyski z nagraniami klientów z ukrytej kamery xd. I jak tu nie wpaść w paranoję i iść normalne, jak w
ale z ruchaniem za kasę też ciężko, bo w tym kraju nawet dziwki zadzierają nosa, a cała ta pato-mafijna otoczka prostytucji i ryzyko trafienia na minę też nie pomaga.


@BrockLanders: dlatego nie chcę iść na sapera, ale do sprawdzonych dup

Niedawno w TV widziałem materiał o rozbiciu jakiejś szajki sutenerów, policja zajęła m.in. dyski


@BrockLanders: jakbym się tak miał wszystkim przejmować to bym nie wychodził z domu. Paranoja ihmo jest