Wpis z mikrobloga

Szczerze jak oglądam spam na tym tagu to odechciewa mi się tu wchodzić, myślałem że jest tu jednak wyższy poziom niż na bankierze. Masa zawiści, która się wylała z ludzi, którzy nie zdążyli wejść na #xtb. Masa pseudo speców, którzy nawet nie potrafią czytać wyników finansowych. Porównywanie xtb do biomedu, bańki, szacunki na poziomie 10 zł za akcję...

Jestem ciekaw gdzie się pojawią te osoby, gdy grubasy wykorzystają okazję na wystraszenie drobnicy i kurs z powrotem ruszy na północ. Zamiast wykorzystać okazję i liczyć ile możecie zarobić to liczycie ile stracili ci co już byli.
#gielda
  • 6
@czup: Nie jest tak źle. Połowa to heheszki ze spadków, a cała reszta, no cóż. Jak uda nam się zarobić duże pieniądze, to poziom wzrośnie, jak #!$%@?, albo wrócimy do tych małych kwot, które mieliśmy na starcie, to będzie jak będzie.

Też bym chciał sobie tu siedzieć z 500k kapitału i mieć chillout, ale jednak w większości przypadków ludzie tutaj inwestują jakieś drobne oszczędności z nadzieją na to, że ładnie jest
@czup: ale widać bół dupska u ciebie, skoro kurs zaraz ruszy na północ a osoby, które kupiły wcześniej xtb są takie zarobione to co cieę obchodzą te komentarze
@czup: ale skad to zdziwienie, ja juz dawno doszedlem do wniosku ze tu 95 % to amatorzy z budzetem takim jaki ja mam na lepsza kolacje z zona :). jak sie czy ta o tych grubych zakupach 20 akcji, albo przezywanie straty tysiaca zlotych to sie mozna dobrze posmiac