Wpis z mikrobloga

@khurghan: nie, wybierasz moje słowa. Wyraźnie napisałem że szkoda dziewczyny i że szkoda że musiała przez to przejść. Należy też pamiętać że od dawna sama widziała co towarzystwo z którym się zadaje robi ludziom którzy zaszli im za skórę.

Nie usprawiedliwiam gwałtu, ani porwania ale to trochę jakby użalać się nad gościem który mimo zakazów wlazł do klatki z lwami i kotki poczęstowały się jego ręką.

Ta akcja mogła skończyć się
  • Odpowiedz
@loczyn: jeśli pierwszą rzeczą, o jakiej myślisz w takich sytuacjach, to kolor skóry, to jesteś rasistą :)


@thexDguy: Niezły z Ciebie świrus xD
Sarkazm to nawet jak by wyskoczyl z krzaków i sprzedał Ci lepe na dziąsło to byś nie obczaił.
Z reszta jak 182 „ynteligentów” co Ci dalo plusa.
  • Odpowiedz
@loczyn:
jaki sarkazm?
po co w ogóle poruszasz temat koloru skóry porywacza w tym znalezisku? Jeśli chcesz sparodiować paranoików na wyklepie, którzy wszędzie ostatnio widzą konflikty rasowe, to popracuj nad skillem, bo #!$%@? ten sarkazm.
  • Odpowiedz
Czyli patusiara dostała za swoje i można się rozejść, a tę kobietę, która miała ją uratować, pewnie wymyśliła.


@smutny_kojot: Dziewczyna nie była uczciwa więc dobrze że ją zgwałcili. ()

I to kurna ma prawie 10 plusów xD
Feminizm w krajach zachodnich nie jest już przecież potrzebny, prawda? Czego nie rozumiesz lewaku?!?!1! xD
  • Odpowiedz
Czyli według ciebie mogli ją pobić a zgwałcić już nie?


@smutny_kojot: Pisałem tylko o zgwałceniu, a co miałem wszystko po kolei wymianiać? xD

nie dorabiaj do tego lewackiej ideologii.


@smutny_kojot: Zwrot "dostała za swoje" jest już tak przeruchany w kwestii ofiar gwałtu, że nie idzie z tym dyskutować.

Po prostu nie żal mi śmieci obojętnie jakiej płci


@smutny_kojot: A gdzie ja napisałem, że nie? W jaki sposób to się
  • Odpowiedz
@loczyn: Wpis dotyczy porwanej i zgwałconej dziewczyny, której udało się właśnie uciec, a ty zaczynasz komentowanie od łączenia koloru skóry z pomagającymi świadkami i nieznanym porywaczem. Zajebisty sarkazm. Chyba jednak coś jest nie tak z twoim podejściem do "rasizmu". Pogratulować empatii.
  • Odpowiedz
Zwrot "dostała za swoje" jest już tak przeruchany w kwestii ofiar gwałtu, że nie idzie z tym dyskutować.


@SquirrelsCanFly: To twoje urojenia i nie wciskaj mi do ust słów, których nie powiedziałem. Dostała za swoje czyli pośrednie lub bezpośrednie wyrządzanie ludziom krzywdy. Ale wiadomo jak różową i to może jeszcze niebrzydką dopadnie karma, to już olaboga i cyk gramy kartą płci stosując podwójne standarty.

@smutny_kojot: A gdzie ja napisałem, że
  • Odpowiedz
Ale wiadomo jak różową i to może jeszcze niebrzydką dopadnie karma, to już olaboga i cyk gramy kartą płci stosując podwójne standarty.


@smutny_kojot: Nie po prostu kobiety częściej padają ofiarą molestowania (nie tylko gwałtu) a poza tym w tym wątku rozmawiamy o kobiecie. Żadnych podwójnych standardów nie stosuję.
  • Odpowiedz
@thexDguy: nie twierdzi chłop inaczej, ale po prostu nie jest mu jej żal.
Powiem szczerze, że jeśli to prawda, że sama wyrządzała innym krzywdę to też jakoś szkoda mi jej nie jest. #!$%@? w patologię, mogą się nawzajem pozabijać byle przypadkowi nie cierpieli przy okazji.
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_Pierozka:

#!$%@? w patologię (...) mogą się nawzajem pozabijać

taki pogląd to pogląd patologiczny, więc jesteś częścią patologii. Zgodnie z twoją "etyką", jak cię gangus odstrzeli lub zatłucze, nikomu nie powinno być przykro, można się rozejść, byleby nikt nie miał nieprzyjemności.
  • Odpowiedz