Wpis z mikrobloga

@Zjem_Ci_Pierozka: nie mam problemu z czytaniem ze zrozumieniem, ty masz problem z formułowaniem jasnych i logicznych zdań, a prawdopodobnie wynika to z powiązanych ułomności w logicznym myśleniu. Na szczęście w XXI w. cywilizowanych krajach tacy jak ty nie mają żadnego realnego wpływu na działanie wymiaru sprawiedliwości.
@thexDguy: Wyraziłem się jasno. Ty jednak musiałeś zrobić fikołka jak sofiści i spróbowałeś na podstawie tego wyciągnąć własne logiczne wnioski.
Wyobraź sobie, że nawet jeśli wg Ciebie moje myślenie to patologia, to dalej nie wynika z tego, że wg mnie byle gangus może zabić bez konsekwencji mnie i podobnych do mnie. Wiesz czemu? Bo ja nie napadam, nie gwałcę czy nie krzywdzę innych. A co sobie myślę nie ma żadnego wpływu
@thexDguy: no... Mówię gdzieś, że nie? Że sprawcy powinni sobie teraz żyć jak każdy uczciwy obywatel? Albo żeby jak złapiemy przestępcę to mamy go oddać w ręce społeczeństwa? Niezłe wnioski wyciągasz z wypowiedzi: nie szkoda mi takich ludzi.
Musiałeś nieźle lać wodę na maturze xD

Drugiej części nie chce mi się nawet komentować, bo tak naprawdę problem nie polega na tym jak Ty sobie rozumiesz patologię i jak stawiasz znak równości