Wpis z mikrobloga

Mireczki co sądzicie o refurbed? Zastanawiam się czy nie kupić telefonu właśnie od nich bo trochę boję się używanego sprzętu a tu niby jakaś gwarancja jest. Miał ktoś kiedyś jakiś sprzęt z tej firmy i może się wypowiedzieć?
#iphone #refurbed #apple #telefony
  • 29
  • Odpowiedz
@acotusierobi: udało się bez problemu z nimi skontaktować, teraz odsyłam telefon i czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Będę updatować! Zauważyłam jeszcze, że bateria słabo trzyma, ponoć to popularne w iphonach, zwłaszcza w X, ale 3 razy krócej niż moje stare redmi note 7 to chyba przesada (°°
Kondycja baterii to 100%, więc ją wymieniali. Może na jakiś bieda zamiennik, zamiast oryginalnego.
  • Odpowiedz
@NorthWarrior: @malowanylis: ja mam z nimi kiepskie doświadczenia. Iphone 8 - wszystko ok- tylko ekran nieoryginalny więc żółty..
Iphone X- straszna lipa, nieoryginalny tragiczny ekran, po miesiącu dostał się kurz po przednią i tylną kamerę i przestało działać face ID, non stop problemy z zasięgiem i internetem przez LTE.
Tel odesłałem, przysłali naprawiony, ale dalej są problemy z zasięgiem. Obecnie po pół roku rozlał się wyświetlacz i widać tylko czarne
  • Odpowiedz