Wpis z mikrobloga

Mireczki co sądzicie o refurbed? Zastanawiam się czy nie kupić telefonu właśnie od nich bo trochę boję się używanego sprzętu a tu niby jakaś gwarancja jest. Miał ktoś kiedyś jakiś sprzęt z tej firmy i może się wypowiedzieć?
#iphone #refurbed #apple #telefony
  • 29
  • Odpowiedz
@jadaszekk: ile na tym zaoszczędzisz? 300-400 zł? To już lepiej jak ktoś wyżej wspomniał kupić używkę, ale z pewnego źródła (dowód zakupu, sprawdzony numer seryjny).
  • Odpowiedz
@pekak: Kolega właśnie kupił tak xs'a fakturka wszystko pięknie, ba! nawet gwarancja jeszcze była ale że sprzedający nie wspomniał że zalał telefon pewnie krótko przed sprzedażą to już nie jego sprawa.
  • Odpowiedz
@jadaszekk: a w refurbie możesz mieć nieoryginalne części, które przestaną działać po miesiącu ¯\_(ツ)_/¯
kup sobie nowy z pewnego źródła, a jak nie stać cię to weź sobie rok starszy
  • Odpowiedz
@pekak: Dlatego piszę o stronie która ma mnóstwo pozytywnych opinii i daje gwarancje na ten sprzęt więc mogę im to odesłać po tym miesiącu. Pytam czy ktoś miał coś z tej strony bo jestem ciekaw jego zdania na ten temat. Przeczytaj następnym razem dwa razy zanim coś napiszesz XD
  • Odpowiedz
to odesłać po tym miesiącu. Pytam czy ktoś miał coś z tej strony bo jestem ciekaw jego zdania na ten temat. Przeczytaj następnym razem dwa razy zanim coś napiszesz XD


@jadaszekk: nadal wszystko ok ?:) zastanawiam się nad kupnem
  • Odpowiedz