Wpis z mikrobloga

@RenkaRenkeMyje: no ja p#$%&ole, ale inaczej sam tego nie potrafiłem wytłumaczyć bo ze stadionu wychodziłem z ogromnym zażenowaniem. Jedyne co wyniosłem z tego spotkania to kamyczek w plastikowym kubeczku, który wpadł mi do piwa. Nie pamiętam ani jednego wyścigu, jedna wielka żeżuncja. No i innego wytłumaczenia nie znalazłem żeby sprawdzić jak Leszno pojedzie na betonie a'la Grudziądz. Potem na kopsku było już ciut lepiej, ale mimo wszystko hydra miała wszystko pod
@Borysko_88 jakby rusko nie kazal #!$%@? najlepszego toru w Polsce to przynajmniej moglibysmy leszniakow scigac, a tak to byl #!$%@?. I ten tor do tej pory nie jest taki jak byl dwa lata temu. Nie wiem na co oni liczyli, ze leszno sie zakopie a nasi pojada?
Sparta niczego nie wygra, przez to ze rusko to taki kombinator. Teraz juz nawet atmosfery w tej druzynie nie ma, bo jak komus nie wychodzi
@RenkaRenkeMyje: Tak naprawdę to kombinacje były tylko na mecze z Lesznem bo pomijając te mecze to cały sezon 2018 i 2019 to był najlepszy tor do ścigania w Ekstra przebijając o głowę Cieślakową Częstochowę. Ja tam się Rusko nie dziwię - on wiedział (i wie dalej), że z Unią nie wygra w uczciwej walce bo są za mocni więc "robim co możem, kombinujem do oporu".