Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Czemu prawica się sprzeciwia adopcji przez pary homo? Przecież z badań wynika jasno że dziecko wychowuje się w takim sam sposób w takich rodzinach. Jak to mówi uwielbiany przez populistyczna prawicę w Ameryce Ben Shapiro.
"Facts dont care about your feelings"

#lgbt #neuropa #4konserwy #homoseksualizm #adopcja #rodzice #rodzina #polityka #lewica #prawica #dyskusja #lpg #ideologiagender #populizm #prostactwo
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Grzesiu99: mimo moich często prawicowych poglądów jestem za adopcją dzieci przez pary homoseksualne. Serio - co to za różnica. Dobry rodzic to po prostu dobry rodzic. W parach hetero zdarzają się wyrzutki tak samo jak w parach homo. Nie rozumiem zupełnie oburzenia. Dajmy żyć ludziom tak jak chcą
  • Odpowiedz
@OCIEBATON:

Hm.. jakbym miał wybierać dom dziecka pełny patologii, braku wszystkiego, starych ubrań, #!$%@? edukacji i #!$%@? kadry (gwałty które są ignorowane, bicie, krzyki), czy życie w klasie średniej z dwoma 'ojcami' - gdzie niczego by mi nie brakowało (oczywiście w rozsądnym ujęciu) - to bym wybrał to drugie :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja tam bym nie chcial miec za swoich czasow w szkole dwóch tatusiow. Dzieci sa bezlitosne, wyśmiewaja się z niepełnosprawności i innych słabości. Takie dziecko miałoby przerąbane dzieciństwo, zwłaszcza lata szkolne. I wątpie , że coś się w tej kwestii zmieniło, chociaż mineło już 20 lat od mojej szkoły.
  • Odpowiedz