Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ni0bi: słyszałem, że wydajnościowo jest różnica na korzyść Snapa, ale o baterii akurat nie słyszałem. Trochę #!$%@?, ale pora zmienić S8+, bo tu już baterię wykańczam w 6 godzin ()
Ja używałem swgo czasu hauwaeia ale bez Playa to nie to samo. Taki nawet P20 pro ma a ost dostała aktualizacje do 10 choć już starawy. Na mgsm se poszukaj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ni0bi: Huawei odpada, pomijając, że po prostu nie lubię i to, że nie ma Googla to jeszcze sobie wynaleźli jakieś #!$%@? Nano Memory, a ja mam 200GB SDXC i chcę telefon, do którego ją przełożę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

*wypowiadam się na podstawie P40 Pro 5G.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radziuxd: Jeżeli nie zależy Ci na zoomie to bierz s20 +. W ultra jest kilka frustrujących rzeczy związanych z aparatem. Gorzej radzi sobie on z prześwietleniami (i to nieważne czy główny sensor 108 mpx czy szerokokątny). Nie posiada też af dual pixel z czego zawsze wyróżniały się topowe Samsungi. Także ostrzenie obrazu jest zauważalnie wolniejsze. Dodatkowo jeżeli chodzi o ostrzenie, to w aparacie głównym jest bardzo mały obszar ostrzenia. Więc jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tippler: super opis, o coś takiego mi chodziło.
Czytałem o tym, że aparat w S20+ broni się lepiej niż w Ultra m. in. ze względu właśnie na to, że ma Dual Pixel PDAF, nawet nie zwróciłem uwagi, że S8 też takowy posiada.
Często robię zdjęcia dokumentów i już S8+ traci ostrość w rogach, nie wyobrażam sobie, żeby miało być gorzej.
Dodatkowo od siebie dodam (nie)smaczek, że ładowarka dołączona do Ultra nie
@Tippler: Faktycznie 6 minut różnicy do pełna, ciekawa kwestia, niby 20W więcej.
Chyba faktycznie dam spokój z Ultra, wychodzi na to, że oferuje nic za co warto dopłacać ~8 stów.
@Tippler: Byłem dziś w Samsung Store, rzeczywiście wyleczyłem się z Ultra. Gabaryty nie dla mnie, chociaż to jeszcze bym przeżył, ale ciężki jest w #!$%@?, wcześniej na papierze nie zwróciłem na to uwagi. Poza tym aparaty wystają na prawdę mocno, a ostrzenie faktycznie potrafi być ślamazarne jak w 5 letnim średniaku (), ciekawostka - zdjęcie 108MPx zajmuje ~26MB. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radziuxd: Ogólnie s20 ultra poszło mocno w cyferki. Do gabarytów pewnie dałoby się jakoś przyzwyczaić, kwestia indywidualna (chociaż osobiście nie podoba mi się, że telefony nadal rosną). Ale ten autofocus to jest przykry za tyle kasiury. Note 20 Ultra powinna poprawić te wszystkie błędy, ale znowu trzeba będzie czekać aż będzie można gdzieś taniej kupić. Szkoda też, że nic się nie zmienia w kwestii exynosów w Europie. Samsungi są fajne, ale