Wpis z mikrobloga

@archanger: Chyba lepiej wymienic na nowa wyjdzie kilkaset zlotych w zaleznosci jaki model auta,czy ma byc elektrycznie podgrzewana itp.Pojedziesz do "specjalisty" to zaplacisz nieco mniej a i tak tego nie zrobisz tak jak ma byc
  • Odpowiedz
@archanger: Znajdz warsztat zajmujacy sie wymiana szyb i spytaj sie o koszt wymiany na nowa,najbardziej sensowna opcja.Co wiecej mozesz dac to do naprawy,okaze sie ze efekt bedzie jedynie niewielki a samo pekniecie moze sie rozchodzic i w efekcie bedziesz i tak musial wymienic cala szybe.
  • Odpowiedz
@archanger: powinni wziąć za sklejenie nie więcej niż 50-100zl, ale nie dadzą Ci żadnej gwarancji na to, że nie pójdzie pająk. Zależy jaka wartość auta, jak <20k, to spróbowałbym kleić, jak powyżej to wymieniłbym na nową uprzednio fotografując dobrze uszkodzenie, tak aby przy ewentualnej odsprzedaży pokazać kupującemu, czemu szyba jest nowa.
  • Odpowiedz
@rzeznia22: @mckarmi: po stronie pasażera to jest, przypadkowo zauwazyłem bo tak to mi lusterko zasłania ten punkt. Zakleje póki co w zakładzie, jak pójdzie pajęczyna to wymienie szybę. Zreszta, dzisiaj robiłem przegląd, przetrzepali auto, a na odprysk nie spojrzeli.
  • Odpowiedz
W nord glass mi zrobili za 150 zł zasada jest taka ze jeśli uszkodzenia nie są większe niż moneta złotówki to odratują
  • Odpowiedz