Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Exxan: no mnie wiedźmin nie wciągnął, doszedłem do questa z wiedźmami z moczarów i jakoś mijał później dziej za dniem, a mnie nie chciało się włączać. I tak minęło już parę miesięcy i już raczej nie wrócę. Przy poprzednim podejściu przestałem grać po zabiciu gryfa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 821
@Exxan:
Oh no this thread again...
W3 nie jest idealny, ani specjalnie rewolucyjny ale zaserwował kawał porządnej historii i to na uczciwych warunkach w czasach dla innych czołowych producentów szczytem możliwości było wstawienie mikro transakcji do gry single player albo dlc w stylu zbroja dla konia za 20 dolców.
  • Odpowiedz
Znowu ta dyskusja XDD

Ziomek, idź wyślij tego memeska recenzentowi gamespotu który dał 10/10 i wytłumacz mu że się nie zna.

A tak w ogóle to typ jest także scenarzystą w Larian Studios czyli twórcach Baldur's Gate 3 czy serii Divinity, a to tylko potwierdza że się nie zna.

XD
  • Odpowiedz
Ja wiem, że ten wpis to ma być bait a wystarczy napisać, że to po prostu dobra gra ale przyhypowana przez polaków.


@Mega_Smieszek: I to hype z Polski tak wpłynął na różne, rozsiane po świecie, gremia, że te czuły się pod presją i dawały W3 nagrody? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chyba, że masz na myśli to, że o W3 za dużo się mówi w stosunku do
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: No to wraca pytanie, jeśli to hype ze strony Polaków, to co z tymi nagrodami GoTY? Czemu gra zbierała międzynarodowe tytuły najbardziej oczekiwanej gry?

Bo równie dobrze mogę wziąć trochę komentarzy i powiedzieć, że było na odwrót - że to Polacy uważali, że będzie wtopa, gdy na świecie był lepsze nastroje. Że to nawet i teraz prędzej Polacy jadą po W3 niż inni (patrz OP).
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Dla mnie dużo sensowniejsze jest spojrzenie na oceny i nagrody, bo to są obiektywne kwestie. Skoro oceny są wysokie a nagrody liczne, to gra ma rzeczywiste uznanie, a nie tylko hype napędzony w Polsce.

Wypisywanie poszczególnych elementów będzie dużo bardziej subiektywną kwestią, zależną od gustu, doświadczeń itp., ale proszę bardzo - IMHO grafika jest wysokim poziomie, oprawa muzyczna też bardzo dobra (choć oczywiście jakieś wady się znajdą, np. czasami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jan_K: Ja oceniam grę na 9/10 chociaż myślę, że ten 1 punkt daję, bo gra jest polska i jest dobra xD A nagrody to mnie gówno obchodzą - popatrz na Oscary rok 2018-2020 xD
  • Odpowiedz
@Exxan: Nie no byczq, sam dostałem już #!$%@? od zachwycania się nad Wieśkiem, ale nie zmienia to faktu, że samą grę uważam za bardzo, bardzo dobrą. W trochę gierek grałem, ale jednak Wiesiek dość się wyróżnia, jeśli przynajmniej chodzi o gry fabularne.
  • Odpowiedz