Wpis z mikrobloga

Chce zrobić sobie war zony 4 5 6 czyli dangerous depths quest. Znalazłem, że u mnie na serwie dziś to robię. WZ 1 2 3 mam zrobione. Pytanie takie, czy jak kupie 30 suspicious device, oddam je do npc, kliknę tą pompę to mam już dostęp i mogę iść z tą ekipą? Czytam też o jakiś kryształach po drodze, to każdy musi indywidualnie je robić czy tym zajmie się ekipa?
Poza bossami na każdym z tych wz jest jeszcze jakiś final boss (ancient spawn of morgathia). Myślicie, że ekipa też go robi? Dziwne, bo w kill statistic na tibia.com go nie ma.
#tibia
  • 14
to może po kolei wypunktuję:
- zrobione wz 1-3 dają tyle, że masz tańszy wjazd na wz 4-6 (10 devicy per wz zamiast 15)
- tak, jak oddasz do npc device to możesz klikać pompy (możesz oddać u jednego npc wszystkie 30, ale musisz to zrobić na 3 razy: rozmowa wygląda tak, że piszesz "worth", "suspicious device", piszesz ile czyli "10" a potem do którego NPC checsz oddać (pojawią się trzy name
@Lasic: O super to opisałeś. Czyli na finala nie mam co liczyć dziś. Zrobię tylko 4, 5 i 6, fajnie, że nie muszę robić tych śmiesznych tasków tylko kupić itemy i wejście mam (idę tam tylko po aczki).
A napiszcie mi jeszcze jak to jest z tym finalem, wołam też @byKamel: Ten młotek musi mieć każdy kto chce wejść na finał? Czy starczy jedna osoba która go użyje? On znika?
@Lasic: Zaletą final bossa jest to, że częściej wypadają z niego dobre itemki. Jeżeli dobrze kojarzę, to ostatnim razem było nas około 18 osób i 5 osób zlootowało gnome arm/legs/hat.