Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozstaliśmy się z chłopakiem. To była mozna powiedzieć jego decyzja niż moja. Stwierdził ze nie będzie w stanie mnie pokochać. Nie mogłam w to uwierzyć bo przytulał mnie jakby nic się nie liczyło innego na świecie całował po rękach i patrzył w oczy tak ze mozna było zapomnieć o całym świecie.
Problem ze Chyba ja go kocham bo nie mogę przestać o nim myśleć. A on zkolei się do mnie odzywa czasem. Ja nie wiem czy mam sile podtrzymywać ten kontakt na zasadzie koleżeńskiej. Myslicie ze on może chcec się ze mną przyjaźnić? Po mimo ze niedawno zerwaliśmy? Czy może chce wrócić.... ja wiem ze nie jesteście wróżka ale coś możecie podpowiedzieć #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1df7a87b115fe4bd875789
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Lepiej dla Ciebie będzie gdy wprost powiesz, że trudno Ci utrzymywać te relację, bo coś czujesz i wybacz ale nie może od Ciebie nic oczekiwać po tym jak Cię skrzywdził i elo :) Często po czasie będzie żałował ale już będziesz twarda i będzie git. Nie kontynuuj gadki, bo nie pójdziesz dalej been there done that.
  • Odpowiedz