Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@programista4k: ja swoje kolonie zawsze tak pamiętam, zawsze znalazła się jakaś banda #!$%@?ów zajmująca się gnębieniem słabszych.
Zawsze musiałem się bronić, ale często nec Hercules contra plures.
Choć do takich co się bronili, to oni podchodzili z większym szacunkiem, jeżeli w przypadku tych chorych #!$%@?ów można w ogóle o czymś takim mówić...
@programista4k: Miałem podobne odczucia. Jechać na kolonie/obóz kiedy jesteś w dolnej grupie wiekowej to bardzo słaba opcja. Między takim 9 latkiem a 12 latkiem jest przepaść fizyczna i mentalna . Sam pamiętam jeden obóz kiedy trafiłem do pokoju z jakimiś patusami. Mój kolega który dojechał 3 dni później jak zobaczył co się #!$%@? w pokoju to się po prostu zawinął do domu ( w sumie żałuję, że też tak nie zrobiłem
@programista4k: tez bylem na takiej kolonii i tez mnie prześladowali xDDD ale nie tylko ja tylko grupa małych dzieciaków regularnie #!$%@? od starszej grupki, kazali nam sie bić pomiędzy sobą haha. #!$%@?, najgorzej ze opiekunowie mieli w dupie. Chętnie bym sie dowiedział dzisiaj kto to jest ale raczej nie ma takiej możliwości.

Tak sobie myśle ze to przez to mogłem byc agresywny w szkole i często sie biłem z innymi ¯\_(ツ)_/¯