Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zakladajac, ze charakterem da sie przebic swoj kiepski wygladam (podkreslam, to jest zalozenie, wiadomo, ze jest to bujda) to wciaz pozostaje swiadomosc, ze ladny typ nie musial nic robic. Laska sie do niego sama ,,przykleila''. Nie musial zagadywac, byc kreatywny, miec super pasji itd. itd. Dostal wszystko na tacy. Zycie wiec ze swiadomoscia, ze musialo sie odpierniczac jakies cyrki gdy ktos ma to od tak jest wystarczajacym powodem aby calkowicie z tego cyrku zrezygnowac.

Do tego ladny typ doswiadczy w zyciu mase ons, a brzydki moze o ons pomarzyc. Swiadomosc, ze mozesz miec jedynie beta zwiazek, i tak naprawde twoje zycie to wegetacja w panierce wcale nie pomaga. Jak juz wegetowac to bez tej panierki.
#przegryw #zwiazki #podrywajzwykopem #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1d82be7b115fe4bd8756ff
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 19
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Dlatego jakiś Polski startup powinien zająć się budowa kapsuly do eutanazji. Tak jak za granicą gdzieś zbudowali taką kapsułę tak i w Polsce można zbudować maszynę do bezbolesnej śmierci która działa w oparciu o kilka pytań i jeśli odpowie się odpowiednio można uruchomić procedurę która wpuści do kapsuły tlenek węgla ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
AnalogowyMenel: Serio brak ruchania to wasze pierwsze zetknięcie z niesprawiedliwością życia, ze tak to przeżywacie? XD nie mieliście na studiach bogatych Oskarów, którym starzy kupowali mieszkania, a wy musieliście #!$%@?ć w pracy po zajęciach? Nie mieliście znajomych, którzy mieli farta? Nie znaliście innych, którzy w tym czasie byli w szpitalnym łóżku? Czy to wy jesteście takimi oskarkami, którym starzy podcierają dupę i faktycznie brak ruchania na zawołanie to pierwszy problem w
  • Odpowiedz
Zakladajac, ze charakterem da sie przebic swoj kiepski wygladam (podkreslam, to jest zalozenie, wiadomo, ze jest to bujda) to wciaz pozostaje swiadomosc, ze ladny typ nie musial nic robic. Laska sie do niego sama ,,przykleila''. Nie musial zagadywac, byc kreatywny, miec super pasji itd. itd. Dostal wszystko na tacy. Zycie wiec ze swiadomoscia, ze musialo sie odpierniczac jakies cyrki gdy ktos ma to od tak jest wystarczajacym powodem aby calkowicie z tego
  • Odpowiedz
wasz problem polega właśnie w tym że wg was ładni ludzie nic nie robią ¯\(ツ)/¯ więc wy też nie robicie i macie życie takie, jakie macie


@MaciasP: Jest i naczelny białorycerz wykopu. A gówno prawda.

Jak się spodobasz to nie musisz robić nic. Powiem więcej - jak je zlewasz (czyli nie robisz nic) to typiary jeszcze bardziej się nakręcają. Jedną nawet obraziłem, próbowała na mnie wymusić przeprosiny (nie przeprosiłem XD) i skończyło się na tym, że mnie przepraszała i zapraszała jeszcze "do siebie na winko i film"
  • Odpowiedz
@hell_awaits: No łał, ładni ludzie łatwiej wchodzą w związki, odkrycie roku, proszę, oto Twoja Nagroda Stooleya. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem czy w Twoim przypadku bardziej idiotyczne jest wyciąganie wniosków na temat połowy populacji na przykładzie kilku lasek z sianem we łbie, czy fakt, że nie widzisz że jeśli laska jest ładna to u niebieskich pasków wygląda to identycznie. Normalnie tak mnie Twój głupi tok
  • Odpowiedz
@Ankar A co zmienia jakaś statystyka? Dowody anegdotyczne dotyczą doświadczeń danej jednostki i na tej podstawie jednostka opracowuje swoją strategię zachowania. Dla mnie to z różowym można się kumplować, ale w żadnym wypadku wchodzić w związki, bo nomen omen koleżanka bardziej interesuje się twoją osobą niż typiara, która śluzuje. Jeśli mizoginia będzie dla mnie korzystną taktyką - to będę mizoginem. Jeśli jakimś cudem nazizm będzie dla mnie korzystną taktyka - to będę hailował aż miło, nie widzę w tym nic dziwnego.

No łał, ładni ludzie łatwiej wchodzą w związki, odkrycie roku, proszę, oto Twoja Nagroda Stooleya.


@fagitty-bobitty: To oczywiste, ale wnioski są inne
a) ładni mogą niemal wszystko, nie ma
  • Odpowiedz
@hell_awaits: No to idąc Twoją logiką nie mówisz o kobietach tylko o tępych dzidach bo jakoś ja i moje znajome nie chcemy mieć nic do czynienia z typami którzy są ładni ale tępi jak typowy wykopek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, to oczywiste ale wnioski są tak u was wyolbrzymione i wyciągnięte z dupy, że to aż zabawne. XD
  • Odpowiedz
CharyzmatycznyZwyrodnialec: @MaciasP a co robia? Szczegolnie kobiety? Ano nic. To facet do nich zagaduje, wychodzi z inicjatywa, zaprasza itd.

@POTEZNE--UDERZENIE--TOPORA a jaka bedzie jakosc jak na kogos patrzec nie mozesz bo jest tak brzydki? Co z tego, ze ma spoko charakter? Bez mordy konkretnego progu i tak nie przeskoczysz.

@justkilling synow prezesa jest procentowo niewiele a kobieta to polowa ludzkosci. Nalezy wiec robic to co ta druga polowa,
  • Odpowiedz
BiednyZwyrodnialec: @justkilling: i właśnie dlatego powstały pomysły podatków progresywnych, podatków od spadków oraz powstały partie komunistyczne więc wspieranie takich nierówności społecznych nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. Poza tym skąd wiesz, że zestresoawane korpoludki walczące o wyrobioenie targetów robuiąc po 12h dziennie są szcześliwsi od bezrobotnego, któremu państwo wszystko daje.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
BiednyZwyrodnialec: @justkilling: i właśnie dlatego powstały pomysły podatków progresywnych, podatków od spadków oraz powstały partie komunistyczne więc wspieranie takich nierówności społecznych nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. Poza tym skąd wiesz, że zestresoawane korpoludki walczące o wyrobioenie targetów robuiąc po 12h dziennie są szcześliwsi od bezrobotnego, któremu państwo wszystko daje.


@AnonimoweMirkoWyznania: czemu z anonimowego?

Skąd wiesz, no a skąd nie wiesz z drugiej strony mógłbym zapytać. Inna sprawa
  • Odpowiedz