Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Shatter: goli bo tego wymaga od niej społeczeństwo. Już w gimnazjum się zaczyna - jak nie golisz nóg i ktoś to zauważy to zaraz się zlatują koleżanki i koledzy i szydzą. Tak samo jest z noszeniem staników. Jak kobiety nie noszą to zaraz jest gadanie, że niesmaczne, że prowokuje, że atencji szuka, że latawica.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Shatter: dzięki za radę xd akurat aprobaty znajomych nie potrzebuję ani do moich ogolonych lub nie nóg, ani do noszenia lub nie stanika. Mało mnie obchodzi opinia innych osób na mój temat. Nie chciałam też pokazać, że kobiety są uciśnione, ale to, że wyśmiewanie odnośnie wyglądu zaczyna się od najmłodszych lat i że trzeba od tych najmłodszych lat spełniać kryteria narzucane przez innych. Nie mówię też, że odnosi się to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Shatter: nienoszenie stanika będzie odbierane jako gorszące, bo mózg działa tak a nie inaczej? XD ewidentnie to ja mam sprany mózg, bo nie widzę w tym nic gorszącego. Ot, kobiece sutki. Poza tym zakryte pod bluzką to nie to samo co pokazywanie jadęr, no c'mon.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Shatter: XD a męskie sutki nie są związane z prokreacją? A uszy? Lubie przygryzać ucho partnerowi, więc też jest związane z prokreacją. Kto ustala ten podział w ogóle? Do tej pory myślałam, że kobiece piersi są przeznaczone do karmienia potomstwa
  • Odpowiedz