Wpis z mikrobloga

Fascynujące jest, jak dla prawaków naturalne jest chwalenie się swoją niewiedzą i ignorancją nawet bez krzty wstydu. Rozumiem, że nie każdy miał szczęście urodzić się w normalnej rodzinie i pewnie ponad połowa ludzi w wieku ponad 20 lat, urodziła się w rodzinach, w których #!$%@? kablem jako metoda wychowawcza była na porządku dziennym, a depresja to brednie rozpieszczonych bachorów i wina bezstresowego wychowywania, oraz braku zajęcia, więc kompletnie nie dziwi mnie, jak wiele osób uważa płeć kulturową za brednie, dokładnie tak jak ich starzy postrzegali bezstresowe wychowywanie i depresję. Wracając do mema. Nie mogli znaleźć nikogo z pozostalych 698 płci, ponieważ one zwyczajnie nie istnieją, ale jak już pisałem wyżej, mylenie płci chromosomalnej z płcią kulturową wcale mnie nie dziwi.

INB4 * Prawak wkleja mema z helikopterem hehehe *
#neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #patologiazewsi
kezioezio - Fascynujące jest, jak dla prawaków naturalne jest chwalenie się swoją nie...

źródło: comment_159578347852CccIOPBlebLrSTdrGeaH.jpg

Pobierz
  • 20
@vincent38: Wiesz co cumplu #!$%@?ąc od wieku kulturowego (czyli np wieku w którym uznajemy osobe za dorosłą) czy rasy kulturowej (bardzo często będącej częścią składową torzsamości narodowej) to jeżeli dla dorosłego faceta kolejno 500 zł, 1200zł i głodowa emerytura stanowią jakąkolwiek zachęte do udawania dziecka, uchodzcy-homoseksualisty i finalnie kobiety to bym mu nawet 2000zł zasiłku dał z czystej litości ze względu na niepełnosprawność. ¯\_(ツ)_/¯
@vincent38: Najpierw zwolnij się ze swojej gównoroboty (bo dzieci nie pracują) wysmaruj sie wazeliną i pastą do butów w celu odbycia wielokrotnego homoseksualnego stosunku a na końcu obetnij sobie wacka i buk mi światkiem że ci te €400 renty będe miesięcznie płacił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vincent38: Cóż ponoć czarni nieletni trans homoseksualiści mają teraz w lewackim świecie dobrze a ja ci nawet rente dorzuce co byś nie był takim zerem w którym 500zł czy 1200zł wzbudza zazdrość ¯\_(ツ)_/¯
@vincent38:

Eh, wy lewacy - samotna matka jak rozłoży nogi to już jest wystarczająco "zaangażowana"


Jak rozłożysz poślady to też ci 500zł przeleje. Kolejme 500zł za wypastowanie się przed aktem i 1000zł za amputacje pysiorka. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@kezioezio:
Urodziłem się w żydowskiej rodzinie klasy robotniczej (takie coś istnieje xD) i znam tylko 2 płcie kulturowe - mężczyzna i kobieta. Słabo nas szkolili na tych zajęciach z zydokomuny. Muszę nadrobić.
@vincent38: Skoro samotna matka za 500zł może i nie jest to dla ciebie żadne wiekie zaangażowanie wymagam od ciebie choć tego absulotnego minimum (ba nawet minus bąbelek)

Żadnych debilnych warunków absolutna równość płci (nawet z opcjonalnymi bonusami za zaangażowanie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kezioezio: o lol jaka papka... jakbym słuchał TVP
a) Pierwsze zdanie - atak i obrażanie prawaków bez przytoczenia żadnego argumentu, ot po prostu "som gupi bo ja tak uważam". Tania zagrywka, która ma w oczach czytających zdyskredytować oponenta, i stworzyć wrażenie wyższości autora i jego tez nad "negatywnym bohaterem"

b) Uważasz, że "kompletnie nie dziwi mnie, jak wiele osób uważa płeć kulturową za brednie", bo "tak jak ich starzy postrzegali bezstresowe