Wpis z mikrobloga

"The Boys" - trafiłem przypadkiem i dopiero co zacząłem oglądać, jestem na 6 odcinku pierwszego sezonu ale śmiało mogę polecić jeśli ktoś nie widział, a zwłaszcza polecam jeśli ktoś lubi klimaty o superbohaterach. Z tym, że tutaj podejście jest nieco inne bo superbohaterowie to niekoniecznie Ci dobrzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pokazanie jak z superbohatera robi się produkt marketingowy, który ma się sprzedawać. Tacy którym sodówa odbija do łba przez sławę, mają poczucie bezkarności, a przez to stają się zepsuci, niektórzy ćpają itp. itd. Coś jak gwiazdy z Hollywood.

A do dupy zaczyna im się dobierać zbieranina kilku zwykłych, #!$%@? przez nich z tego czy tamtego powodu ludzi. Tylko jak skopać dupę gościowi, który jest niewidzialny, a przy tym ma nieprzebijalną, diamentową skórę? Albo typowi, który ma moce ewidentnie skopiowane od Supermana? Pomysłów to tam nie brakuje, zawyłem ze śmiechu nie raz ( )

Dużo akcji, dużo bardzo dobrego humoru, dobre aktorstwo.

https://upflix.pl/serial/zobacz/the-boys-2019

#seriale #theboys
  • 7
@drzuo: Nie? Cały czas coś się dzieje. Póki co mi jej nie brakuje, fakt, że trochę zwolniła i może tak jest dalej ale póki, a lecę odcinek za odcinkiem, ciekaw jestem.
@drzuo: Edytowałem, źle przeczytałem jak zaczynałem oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widziałem, że zapowiedzieli 2 i 3 za razem i o, myślałem, że wyszły ( ͡° ͜ʖ ͡°)