Wpis z mikrobloga

@megaloxantha: Od dawna już to widzę i się #!$%@? na to. Wszędzie tacy idioci. Nawet Adam Back popiera tego kretyna DzbanaB. To jest największy rak ze swoim S2F. Ten model się #!$%@? i to oczywiste, będę się śmiał z tych idiotów, ciekawe jak wtedy będą wyglądali. Jeszcze DzbanB stał się najczęściej śledzonym Bitcoinowcem na Twitterze. Idiota który przylazł pod koniec 2017, stworzył prostacki wykresik który przypasował tej patologii naganiającej. Ich to
  • Odpowiedz
@megaloxantha: Ale ci idioci w większości trzymają na ggiełdach. Mało tego ich #!$%@?ą te wszystkie seedy, to że można stracić BTC, oni by wręcz chcieli regulacji, żeby to bezpiecznie leżało w bankach i im rosło.
Co było jak EOS się pojawił i się okazało ze tam mają jakieś sądy które mogą zabrać wszystkie EOSy i np. cofnąć kradzież? Pamiętam tych idiotów, krzyczeli że wreszcie krypto z którą będzie spokój że nikt
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Z resztą pisałem o tym więcej jakie jest tego niebezpieczeństwo, nie chcę się powtarzać. To co robią te giełdy, za niedługo małymi kroczkami można zacząć będzie kontrolować BTC, przez tych kretynów rządy będą miały możliwość #!$%@? go bo debilom nie będzie to przeszkadzać BO W KOŃCU WIDZĄ TYLKO INSTRUMENT KTÓRY MA ROSNĄĆ, NIECH SOBIE USA I EU KONTROLUJE PRZECIEŻ.

Uważam że ci idioci i tacy ludzie w BTC to jego
  • Odpowiedz
@megaloxantha: Zwykła psychoza paranoidalna. Koleś przecież był śłynny z tego, że robił różne pompki do palenia marihuany na forach o konopii. Każdy kto ma jakaś podstawową wiedzę o narkotykach wie, że marihuana u niektórych ludzi aktywuje psychozy. Klasyczne zagrożenie, "jest coraz gorzej", "oni", "jest źle", "ja znam całą prawdę, inni tego nie widzą" xD. Mimo, że te różne wykresy to the moon są przynajmniej już od 8 lat, w 2016 rok
waclawababciarycha - @megaloxantha: Zwykła psychoza paranoidalna. Koleś przecież był ...
  • Odpowiedz
@waclawababciarycha: Przynajmniej myślę w przeciwieństwie do was a psychoza mi się włączyła bo takich jak wy naroiło się coraz więcej i zaczęliście stanowić przytłaczającą większość która jest niebezpieczna.

Dasz jakieś kontrargument czy potrafisz tylko jak debil się naśmiewać i obrażać? Pawlo mówił że będą pompy, no wiem, to najlepszy antywskaźnik. Zapytaj go dlaczego, to nic nie odpowie i się obrazi. Masz #!$%@? autorytet, taki sam idiota bezmyślnie pieprzący że zaraz będzie
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc:

WSTYD BYĆ BITCOINOWCEM PRZEZ NICH, NORMALNIE SIARA. NIE CHCĘ BYĆ KOJARZONY Z TAKIMI KRETYNAMI.


gdyby tylko była jakaś alternatywa gdzie wszyscy nastawieni są na użyteczność, decentralizację połączoną ze skalowalnością i długoterminowe zarabianie na opłatach płaconych przez użytkowników ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jakbyś się przeniósł to mogę dokładnie wytłumaczyć jak farmić COMP ze zwrotem ~37% rocznie (z eth). Bufor bezpieczeństwa 30% tzn. jak eth spadnie to trzeba
megaloxantha - @cyberpunkbtc: 
WSTYD BYĆ BITCOINOWCEM PRZEZ NICH, NORMALNIE SIARA. NI...

źródło: comment_1595768823YNnMqvJ3Z30d50RoR4bCOK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@megaloxantha: ETH z pewnością bezie użyteczne ale jako platfoma, nie uważam żeby samo ETH miało rosnąć z tego powodu. Ja się będę przyglądał i BTC i ETH, bardzo możliwe że za jakiś czas 10-20% przeniosę w ETH, ale nie widzę tego dużo lepiej niz BTC.

Tak naprawdę jak się zastanawiam nad BTC to mimo wszystko jestem jeszcze daleki od wyjścia. Jak sobie pomyślałem że bym sprzedał BTC i kupił nieruchomości, to
  • Odpowiedz
@waclawababciarycha: No czego się spodziewać rysiu? W temacie koronawirusa dobrze gadałeś i potrafiłeś podawać masę argumentów i uzasadnić swoje stanowisko. Jak widać tu nic sensownego nie potrafisz napisać. W tym temacie nie masz kompletnie nic poza takimi prostackimi docinkami. Tym zachowaniem udowadniasz ze mam racje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie uważam żeby samo ETH miało rosnąć z tego powodu


@cyberpunkbtc: opłaty podczas ostatnich 24h to $1.7M.
W PoS to wszystko idzie do stakujących, jak będzie shading, zk-rollup, spokojnie będzie ponad $10M dziennie.
Przy 20M stakowanych ETH opłaty $10M to zysk $182.5 na stakowany ETH rocznie.

Biorąc pod uwagę wyceny krypto + nadchodzące ujemne oprocentowanie wszędzie to będzie oznaczało eth nawet za $20k. Jak jeszcze dowalą w ameryce podatki od majątku
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Nie podoba ci się bitcoin? To ok, wysiadaj. Ja mam to w D U P I E. Twoje zdanie, zdanie jakiegoś nonejma, z internetu mnie totalnie wali. Wszedłem w bitcoina z nadzieją, że go EU czy USA zbanują. Zupełnie mnie nie obchodzą regulacje prawne. Mam na nie wywalone od 4 lat. W udpie to mam czy jakiś janusz kupi sobie bitcoin czy nie, bo mu na TVP odradzili i powiedzieli,
  • Odpowiedz
@megaloxantha: I większość tokenów będzie stakowała, przecież też nie są wykorzystywane nigdzie, nikt ich nie bezie trzymał bezczynnie jak może trzymać stakując. Poza tym od niedawna giełdy stakują tokenami użytkowników. Te opłaty się rozłożą na masę ludzi. Poza tym stakowanie też ma dać zarobić, ludzie nie będą wszystkiego co im przychodzi kisić w nieskończoność i odkładać, sorry ale nie uważam żeby stakowanie to byłą przyszłość. ETH ma ten sam problem co
  • Odpowiedz
Zupełnie mnie nie obchodzą regulacje prawne. Mam na nie wywalone od 4 lat. W dupie to mm czy jakiś janusz kupi sobie bitcoin czy nie


@waclawababciarycha: Mnie też nie obchodziły ale przez idiotów którzy tu napłynęli w ostatnim czasie stanowić zaczęli większość posiadaczy BTC i oni coraz bardziej trzymają na giełdach. Kiedy zaczną być regulacje prawne w znaczna część BTC będzie nie na prywatnych portfelach użytkowników tylko na custodialach to wtedy
cyberpunkbtc - > Zupełnie mnie nie obchodzą regulacje prawne. Mam na nie wywalone od ...

źródło: comment_1595771032S26xzjUKa2zP0U6JJ1WqwL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: To ich sprawa. To, że Janusz Wiśniewski trzyma pieniądze na giełdzie nie zagraża ani bitcoinowi ani mnie. jedynie Januszowi Wiśniewskiemu. Nie jestem od tego, żeby chronić pieniądze wszystkich ludzi na świecie. Przykro mi. Poza tym wywalone mam na dalszą tak jałową dyskusję z tobą. Nie obchodzą mnie twoje lęki i jak się boisz o bitcoin to spoko. Nic mi do tego. Ani mnie to nie grzeje, ani nie ziębi. Tym
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: $10M dziennie to $3.65 miliarda rocznie.
Nawet jak 100% eth stakuje to przy akceptowanym zwrocie 1% (a myślę że będzie mniej) daje wycenę $365 miliardów.

Nigdy nie będzie tak dużo bo eth jest używany jako główne zabezpieczenie całego defi

ludzie nie będą wszystkiego co im przychodzi kisić w nieskończoność


jak cena spada to wzrasta zwrot jako procent, więc jeśli rynkowa akceptowana stopa zwrotu to np. 1% to oznacza że będzie
  • Odpowiedz
@waclawababciarycha: Macie swojego guru. Ciekawe co powiecie jak nie będzie tej wielkiej pompy za niedługo? :D
A ilu z tych którzy na nią czekają ucieknie po tym jak jej nie będzie? Znudzi im się za niedługo czekanie.

Poza tym teraz każdy Janusz ma w łapie Revoluta i kilkoma kliknięciami może w inne bańki sobie inwestować na giełdach, Janusze uciekają w Teslę, Apple i Amazona, to co rośnie od dawna :D

Kiedyś
cyberpunkbtc - @waclawababciarycha: Macie swojego guru. Ciekawe co powiecie jak nie b...

źródło: comment_15957720117QK4yNS5zvvW6PEemeM7nt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz