Wpis z mikrobloga

Mireczki, lvl 26 i mam sobie własne mieszkanko
Było trochę roboty, ale tatuś pomógł i daliśmy radę. Nikt tu nigdy wcześniej nie mieszkał. Nie pomogła nam żadna osoba trzecia, całą elektrykę i wodę podłączaliśmy sami. Czuję się super.

Aaa zdjęcie po w komentarzu.

#remontujzwykopem #mieszkanie #remont #zrobtosam
f.....t - Mireczki, lvl 26 i mam sobie własne mieszkanko
Było trochę roboty, ale tatu...

źródło: comment_1595754905GRngX1GOq0FbRV6AptaMeB.jpg

Pobierz
  • 71
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@faranhajt: kurna ładnie tam. Mieszkanie z rodzicami? Coś ty #!$%@?ł. Mnie by #!$%@?ł ta belka która się zapada w sufit ale rozumiem że po prostu ona jest krzywa. Ogólnie wszystko bym jeszcze popsuł wpuszczonymi lampami i głośnikami w sufit. Ale to ja jestem #!$%@?. Mega mi się podoba
@yorrick yorrick Akustyk kanadyjski Simon and Patrick, polecam serdecznie, przypadkiem trafił w moje ręce i w sumie najlpeszy akustyk na jakim grałem. A bass to jakaś aria, okazyjnie się trafiła tak dla zabawy żeby czasami pograć na bassie, ale też nieźle gra. Miałem strata i bardzo miło wspominam, ale właśnie zawsze marzyłem o Jaguarze. Na cleanie Jaguar jest bezkonkurencyjny, ale na przesterze taki sobie więc pewnie jeszcze kiedyś dokupię strata albo jakiegoś
@faranhajt: naprawde ladnie, doceniam drewniane mebelki, ale tej czerwonej sciany to nie rozumiem, mnie by #!$%@?, zwlaszcza, ze juz masz 3 podstawowe kolory (biel, drewno, czarne dodatki), no ale wazne by ciodpowiadalo.
A nie, teraz zobaczylam, ze ta jedna sciana to jakis seledyn? No i boxy szare. Wiec zmieniam zdanie - schludnie, acz nasrane, ale wazne by tobie pasowalo
@Vittel Rozumiem Cię, ale widzisz tylko z jednej strony, za naroznkiem też jest ten kolor, bez tej czerwieni było smutno, może i jest mniej dizajnersko ale to mój ulubiony kolor i mnie rozwesela, a że jest go tylko trochę to nie jest bardzo pstrokato