Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret: Więcej dupereli nie dali, to wystarczy aby tak się poniżać przed WG? W zestawie tych premek jest może 907 i Chieftain, bo jeśli nie to są prawie nic nie warte chyba?

@ZajebbcieTrudnyNick: Ta, zarabia to WG na graczu i Ty jeszcze nie wiesz ile zarabia, jak słyszę że ktoś potrafi kilka stów wydać na miesiąc, to jest pokazuje skalę manipulowania graczami przez WG. Jeśli normalnie ktoś z gór by
  • Odpowiedz
@ZajebbcieTrudnyNick: Nie gram, ale grałem. Uważam, że taki WG powinien być po prostu w porządku, a to oznacza uczciwie zarabianie (kosztuje to tyle a tyle, ale za to masz pełnię opcji i równe szanse z wszystkimi innymi graczami), a nie poprzez manipulację (na trylion sposobów), okradanie graczy z już posiadanych wartości pojazdów (dewaluację), czy inne formy oszustwa (np. taką dilerką, jak kolega @KakaowyTaboret się podnieca).
  • Odpowiedz
Nie gram, ale grałem. Uważam, że taki WG powinien być po prostu w porządku, a to oznacza uczciwie zarabianie (kosztuje to tyle a tyle, ale za to masz pełnię opcji i równe szanse z wszystkimi innymi graczami), a nie poprzez manipulację (na trylion sposobów), okradanie graczy z już posiadanych wartości pojazdów (dewaluację), czy inne formy oszustwa (np. taką dilerką, jak kolega @KakaowyTaboret się podnieca).


@KollA:

Najpierw się dowiaduję, że się poniżam
  • Odpowiedz
@KollA: ej, ale zastanów się na chłodno o co Ty właściwie teraz walczysz? To jest taki model biznesowy i ładnie im się kręci. Podobnie jak wiele innych rzeczy na świecie. Są tacy co grają, tacy co mają to w dupie i tacy jak Ty, którzy chcą wygrać z niepokonanym. Kiedyś, kiedy nie było jeszcze internetów, tacy jak Ty stali na głównej ulicy i wykrzykiwali w tłum swoje racje. Tym własnie teraz
  • Odpowiedz
@TwujKasztan: Nie rozumiesz, po pierwsze rola edukacyjna moich tu udziwnień mam nadzieje jakaś będzie. Ponadto jak inaczej wpływać na WG nawet w minimalnej wielkości jak nie mówić im co dla gracza jest w tej grze do bani. Rozumiem, że oni wiedzą celowo takie elementy do gry wprowadzali i wprowadzają. Pewnie dopóki nie będzie konkurencji na rynku, to będą robić cokolwiek.
  • Odpowiedz
Nie rozumiesz, po pierwsze rola edukacyjna moich tu udziwnień mam nadzieje jakaś będzie.


@KollA:

Twojego #!$%@? się do ludzi którzy spełniają Twoje prośby i Twoich projekcji z dupy (podnieca się, poniżasz się przed WG) xD
  • Odpowiedz