Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? czasem się dziwie czemu nie mogę nigdy utrzymać dłuższego kontaktu z dziewczynami, czasem obwiniam to, że nie próbuje do nich pisać potem, bo zazwyczaj mi się nie chce po prostu xD Czasem jednak się przełamie i pisze do nich, wypytuje o jakieś głupoty, a #!$%@? czuje się jakbym robił przesłuchanie na komendzie. Tak/nie, nie wiem, no ja #!$%@? nie dość że mi się nie chce z nimi pisać, to jeszcze utwierdzają mnie w tym przekonaniu że nie warto xD Pewnje napiszecie że jestem nudziarzem, no może trochę jestem, ale zazwyczaj daje pytanie takie, że laska może się rozpisać, a odpisuje tak że daje do zrozumienia żebym #!$%@?, mimo że czasem nawet sama mnie wyrwała xD
#zalesie #podrywajzwykopem #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1c97b2b04e5f65ae866e19
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 6
OP: @Thachi: @AnonimoweMirkoWyznania: ale jak mogą nie być zainteresowane xD Przykład ostatni - siedzę sobie w takim parku, idzie dziewczyna, nawet ładna, patrzy się na mnie ja na nią, podbija czy się zapoznamy xD ja takie wtf, no ale dobra siedzimy gadamy, nagle zaczyna się wtulac mi w ramię, posiedzieliśmy tak chwilę i trochę mi się spieszyło gdzieś to pożegnałem się z nią i poszedłem xD wieczorem do niej
@AnonimoweMirkoWyznania: A czy ty przypadkiem tego nie #!$%@?łeś tym pójściem sobie? Może ona liczyła że tego samego dnia coś z Tobą ugra. Nie udało się z Tobą, to podbiła do innego kolesia pół godziny później. One tak same nie podchodzą, nawet jeśli jesteś bardzo przystojny. Miała w tym interes i chciała najprawdopodobniej się zabawić ¯\_(ツ)_/¯