Wpis z mikrobloga

Facet zazwyczaj podnieca się widokiem kobiety i chciałby z nią odbyć stosunek płciowy, tudzież seksualny albo wymacać, czy dotknąć jej ciała. Kobieta zazwyczaj nie podnieca się widokiem mężczyzny, no chyba, że to jakiś chad lub charyzmatyczny normik. Facet więc, to co go podnieca, chciałby mieć. Kobieta nie podnieca się raczej facetem, więc ona nic nie chce. Facet coś od kobiety chce, ona od niego nic i mówimy tu obecnie o samej naturze, a nie o pieniądzach, bo do tego przejdę nieco dalej. Co niby może chcieć kobieta, a tym bardziej od spierdona/przegrywa? Dlatego moi drodzy, nigdy nie będziemy mieć stosunku płciowego lub po prostu partnerki, no chyba, że za pieniądze. Zwykły przeciętny facet, nie chad, jeszcze jakoś może sobie poradzić, nadrobić swoją przeciętność, np pieniędzmi, statusem społecznym, gadką, charakterem, zaradnością, czy przedsiębiorczością. No, ale taki przeciętny creep z tagu, to raczej kariery w temacie matrymonialnym nie zrobi. Niestety..
#przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
Kobieta chce się czuć akceptowana i żeby fajny facet patrzył na nią z zachwytem. Fajny w sensie: nie desperat, mający jakieś życie wewnętrzne. Wtedy ona czuje się wyjątkowa i chętna. A przynajmniej normalne kobiety tak mają, nie julki jakieś.
  • Odpowiedz
@mieszkamzmamusia: A ja właśnie wyjdę na przekór tej tezie i powiem, że kobieta nadal może pożądać mężczyznę, którego na pierwszy rzut oka odrzuca. Istota problemu tkwi w tym, że u nich to zainteresowanie trzeba rozbudzić stopniowo i buduje się powoli. Jak byłem mały to grałem w Sid Meier's Pirates i tam jest to idealnie zilustrowane na przykładzie tańca z córką gubernatora jednych z ówczesnych sił kolonialnych Nowego Świata, mianowicie - Anglii,
M.....m - @mieszkamzmamusia: A ja właśnie wyjdę na przekór tej tezie i powiem, że kob...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@mieszkamzmamusia: kobieta chce przytulania, patrzenia w oczy, adorowania, miłych słów ciągnących ją jeszcze wyżej, zainteresowania i czucia, że ktoś ją kocha tak mocno mocno a i fajnie jak ewentualnie podczas okresu dostanie kakałko do łóżka

Ale fakt, jak patrzy na faceta to nie sądzę, że pierwsza jej myśl to "ale ma odstające spodnie w kroczu, ale bym go cimcirimci". Czasem jak się widzi fajne barki i ramiona to się ewentualnie myśli
  • Odpowiedz
@Die_Wacht_am_Tiber: wiesz na początku związku lub dążęni do związku to napewno nie można być nachalnym bo to odstrasza. Początki chyba najtrudniejsze bo nie zawsze się lubi to samo więc trzeba szukać tak długo aż się znajdzie. Kochanie zwierząt, jakiegoś serialu albo wspólne hobby? Może zauroczenie w tym samym kraju? Dziś sporo osób kocha Japonię i wszytko co z nią związane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bellazi: ciekawy punkt widzenia. Chciałbym wierzyć ze tak faktycznie jest z większością kobiet oprócz tego procenta kobiet które są faktycznie szlaufami i w wieku 20 lat mają po 5+ partnerów
  • Odpowiedz