Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 456
@Piwniczny_haker: to samo mówili o rezydentach. Teraz są mocni w gębie ale jak sie okaże ze nie ma kto pracować na dwudziestą siódmą emeryture dla sześćdziesięciolatków to się zesrają. A mi nie będzie ich ani troche żal
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Soojin21: #!$%@? wyjadą młodzi, którzy język angielski znają na takim poziomie, że ich Anglik ni #!$%@? nie rozumie. #!$%@? nieuki, kretyni po zarządzaniu którzy #!$%@? czas studiów na chlanie albo krajoznawstwo, stosunki m. To wy polacy, za hajs rodziców hulaj dusza. Bo studia to jest coś. Studia to było coś 40 lat temu! Bo #!$%@? nieuków, bo ludzie sami się garnęli. A teraz, otworzyli pierdyliard kierunków bo hajs uczulenia dostaje
  • Odpowiedz
@Thexil: Ale jestes frustratem. Malo osob zna dobrze Angielski ,poniewaz w polsce jest on fatalnie uczony gdy ktos wyjedzie i przelamie bariere mowienia juz zapewne do cebulandi nie wroci
  • Odpowiedz
@Thexil całe szczęście mam już na koncie 2lata emigracji w UK i angielski zna m zajebiscie. Może nie na poziomie na którym mógłbym go uczyć, Ale na poziomie w którym rozumiem 100% i potrafię bezproblemowo przekazać to co chcę. Zapewne robię jakieś drobne błędy, ale są na tyle marginalne, że gdy rozmawiam czy piszę po angielsku nikt nie zwraca mi na nie uwagi.
  • Odpowiedz
Teraz są mocni w gębie ale jak sie okaże ze nie ma kto pracować na dwudziestą siódmą emeryture dla sześćdziesięciolatków to się zesrają.


@Soojin21: oni już wtedy umrą a emerytury będzie brakowało dla nas. I to nie 13 tylko tej normalnej. Do tego brak lekarzy
  • Odpowiedz
to samo mówili o rezydentach. Teraz są mocni w gębie ale jak sie okaże ze nie ma kto pracować na dwudziestą siódmą emeryture dla sześćdziesięciolatków to się zesrają. A mi nie będzie ich ani troche żal


@Soojin21: Przecież ty bedziesz jednym z nich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soojin21: klakierów co klapali? To sami ich powinni zagonić do roboty za tak śmieszny hajs. Myślę, że fiutek wirtualny szybciutko by zmiękł i się mocno skurczył. W internecie i gębie to każdy mocny, margines i debile zawsze mają najwięcej do powiedzenia, mimo że się #!$%@? znają.
  • Odpowiedz
@Thexil: @veneficuss: Ta każdy wielki znawca, a jak przyjdzie co do czego to " I is Poland i here to work mister. " A najlepsi są jak wrócą z funciakami czy deutsche markami i jacy to oni nie są "zarobasy ZAGRAMANICOM". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Thexil: moze i znaja slabo, ale znaja. wystarczy pare miesiecy intensywnej nauki, nawet juz na miejscu za granica, i bedzie dobrze. nie to co nasi rodzice, ktorzy znali co najwyzej pare slow po rusku.

pis mysli, ze pozostale 49 procent polakow zadowoli sie najtansza szynka, chlebkiem z biedry za 2 zl, harnasiem i #!$%@? u janusza z darmowymi nadgodzinami. spora czesc mlodych liznela dobrobytu jak na nasze polskie warunki. nikt
  • Odpowiedz