Wpis z mikrobloga

Dobra, to już chyba koniec. To teraz pytanie: czy jest tutaj ktoś kto oglądał jego streamy dość regularnie i od dłuższego czasu i nie dostał bana ani raz? bo mi się udało ;P teraz w tej sesji rocznej od maja 2019 to na większości streamów chociaż chwile byłem, a ta poprzednia sesja to już nie pamiętam jak to było dokładnie, czy tam była jakaś przerwa, ale wiem, że było coś koło 50 streamów na twitch i youtube bo Seba je numerował wtedy to też na większości byłem obecny.
Ogólnie mogę powiedzieć, że jak akurat nie banował wspierających, nie robił kazań i nie wyzywał od matkojebcow to lubiłem te streamy, rzeczywiście był fajny klimacik. Najbardziej mi się chyba podobało jak czasem grubo po północy już podpity i się robiła taka zamuła lekka, coś tam opowiadał, albo muzykę puszczał i się dobrze oglądało wtedy (tylko tu nie chodzi mi o te utwory do karaoke, tylko bardziej jak pokazywał czego słucha i puszczał Coma Truisa czy jakiś ambient). Swoją drogą, dość dużo z tej muzyki ambient czy elektronicznej sobie zapisałem i słucham dość często, to mu mogę przyznać.
I niby szkoda, że już skończył, ale z drugiej strony swojego podejścia do wspierających by nie zmienił, zbanowanie Volta bez powodu to był gwóźdź do trumny, więc może sobie już oszczędzić darcia i wyzywania.
Tymczasem zapraszam wszystkich na streamy Izaaka Stolzmana oraz Roja Ludożercy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dallasstudios
  • 4
@p03e: "jak akurat nie banował wspierających, nie robił kazań i nie wyzywał od matkojebcow to lubiłem te streamy" tak chyba może powiedzieć większość osób zgromadzonych pod tym tagiem. Ja się mogę pod tym podpisać rękami i nogami. Niestety jak było po powrocie aż do ubiegłego tygodnia wszyscy doskonale wiemy ¯\_(ツ)_/¯
@PawelW124: Czyli po prostu kochasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo tak działa miłość

btw. przez tego
KingLeeBruce - @p03e: "jak akurat nie banował wspierających, nie robił kazań i nie wy...

źródło: comment_1595628716GD3oJvgx3Ws3BDHLsFCEuE.jpg

Pobierz
@PawelW124: A no, wtedy mu jeszcze wierzyłem. Jak zaczął streamować w tym 2017 czy 2018 to mówił, że chciałby dojść do etapu, w którym nie będzie miał na streamie ludzi co mu piszą o steinbachu, to wtedy rozumiałem, że banuje na potęgę i w sumie o donejtach to wtedy mówił chyba, że jak będzie miał kilkanaście euro za streama to będzie zadowolony itd no ale to było na początku, później wiadomo