Wpis z mikrobloga

@shellycat: Ja u siebie w oplu jedną lampę to jako tako, ale drugą, od strony filtra powietrza to mam takie opcje a) #!$%@?ć filtr xD b) wykręcić lampę i zderzak, i zazwyczaj decyduję się na b. Jestem już zaprzyjaźniony z jednym torxem którym odkręca się większość rzeczy w środku. Lampy na tylnich drzwiach to też zabawa, mam kombi i połowa lampy jest na błotniku, a druga na drzwiach, te na błotniku
@hpiotrekh: @shellycat: Ford Mondeo MK2 - polerowanie papierem wodnym od 1800 do 2500 (oczywiście na mokro), następnie pasta polerska TURBO. Efekt - bardzo dobry. Wytrzymałość - znikoma. Około rok czasu przejrzyście. Ale po roku czasu znowu przepolerowane.
O tyle bezsensowne, że wyszło może 100 złotych taniej... a nie wytrzymało.
@shellycat: nie sluchaj ich, polerka da ci tyle, ze auto bedzje lepiej wyglądać, a pewnie i tak są wypalone odbłyśniki w środku i musialąbys wymianiac lampy, zeby byl jakis efekt. Wiem, bo robilem polerke w gruzie i g.. dalo.
@Mirkujacy: to nie xenon, zeby miala oslepic. No chyba, ze w nocy na dlugich jezdzi caly czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@macabrankov: bzdury. Problem jest z plastikowym kloszem a nie środkiem... Grunt żeby ktoś zrobił to dobrze o zabezpieczył na koniec. A oślepia i owszem bo zamiast wiązki kierowanej pod koła, mamy światło niczym lampka nocna która świeci wszędzie.
@Mirkujacy: sam jesteś bzdura. światła mijania nie są tak mocne, żeby kogokolwiek oślepić, a na drogowych oślepisz niezależnie od stanu klosza- tyle jeśli chodzi o oślepianie.
o odbłyśnikach pisałem w kontekście "mało światła na jezdni" - jak są wypalone/matowe to nic nie da, poza regeneracją odbłyśników lub wymianą całej lampy.
@shellycat: Polecam wziąć jakąś szczotę, pastę do zębów, ciepłą wodę i i samemu ogarnąć reflektory. Efekt nie będzie aż tak zadawalający jak po polerce, ale na pewno będzie lepiej ;)