Wpis z mikrobloga

@notoelo:

3. drzyj twarz - takie karachany boją się zdemaskowania wśród ludzi, drąc się ze stanowczym "zboczeniec/ podglądacz/ co pan robi, nie życzę sobie tego!"

Dobre, ale lepiej: "KORONAWIRUUUS! UCIEKŁ Z KWARANTANNY!", duża szansa że Policja go zastrzeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@notoelo: Nie mam pewności czy to jest karalne. Bo np. robienie zdjęć tyłeczkom w Polsce nie jest karalne. Zaglądanie pod spódnicę to już troszkę chamówa i może być inaczej traktowane, ale nie mam pewności
A jesli jest cos takiego to czy w praktyce ktos mial nieprzyjemne konsekwencje

i tez nie mowilem, zeby cie obrazac czy cos pp prostu wiem jak to jest. mnie kiedys napadli z bronią i mnie zmrozilo
  • Odpowiedz
@BlackCatPack: Nie trzeba naruszać przestrzenii osobistej aby zrobić zdjęcie. Mógłbym się wkurzyć, ale to byłoby jedynie moje odczucie, ktoś inny mógłby zareagować inaczej. Do momentu w którym nie dochodzi do uchwycenia twarzy osoby fotografowanej bez jej zgody nie ma obiektywnych przesłanek do zakazu takich rzeczy.
  • Odpowiedz
@Intellectually_superior: skąd ty i tobie podobni czerpiecie tą wiedzę i zasady moralne? Nie ma nic złego w tym, że strzelę taka fote ale jak ktoś mnie przyłapie to muszę uciekać przed ochroniarzem idąc tym tokiem kradzież też nie jest niczym złym do czasu aż cię nie złapią?
  • Odpowiedz