Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: tak, najnudniejszą grą generacji ale dopiero na 2. miejscu. Bo pierwsze okupuje the last of us, chyba że uznamy że last of us jest grą poprzedniej generacji, to wtedy jak najbardziej Uncharted 4 jest najnudniejszą grą generacji. My name is mayo miało więcej polotu.
@Mega_Smieszek: nie da się wybrać jednej najlepszej uniwersalnej gry, bo to jest jednak mocno kwestia gustu. Ja to się zgadzam z @Just_Doesnt_Know i dla mnie Bloodborne to gra tej generacji, ale to tylko dlatego, że jestem fanem tego typu gier, a w Bloodbornie mnie całkowicie kupił lovecraftowy klimat, bo książki Lovecrafta też mi obce nie są. Jednak mam świadomość, że to jest specyficzna pozycja i sporej części osób ona po prostu
@Mega_Smieszek: Uncharted to dla mnie niesamowita przygoda. Zawsze lubiłem takie klimaty, coś jak "Skarb narodów", wiecie, poszukiwanie czegoś tam, i tu jakaś poszlaka prowadzi w miejsce gdzie znajduje się kolejna poszlaka itd. do tego wygląd, zajebiści bohaterowie, humor. @JakovKarnic: Ohh, tak bo każda gra musi być przepełniona nieustającą akcją bez trzymanki. Właśnie ten tasiemiec Rockstara to złoto i jedna z lepszych gier w ogóle.