Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends Kolejny ban tym razem na #eune za szukanie supporta ;< A więc uciekłem sobie na #euw i coś mi się przestawiło i stwierdziłem, że tym razem to ja pobawię się w supportowanie a co! Kto bogatemu zabroni xD I sobie gram z tym Holendrem skill ma przeciętny ale za to, żart i resista na mój nie wybredny humor naprawdę spory. Więc nawet jak się padnie czy cuś to się wraca na lajna z dobrym humorem i się robi come back :) Ale nie o tym tutaj chciałem :P Gramy sobie tak i się nam wbiło wczoraj row win 8 i co się działo przy row win 6? Masakra xD Enemy team widać, że siedział na lolkingach lolnexustach i różnych #!$%@? mujach dzikich wężach i po prostu campili na botcie wardy stawiałem po tribuszach i river ale i tak nękali mid jungler i tak od win row 6 do 8. Trochę poke w enemy bot i już mid/jungler biegnie :) Do tego chamskie tower dive po 4 czy nawet 5, żeby tylko zniechęcić nas do gry :P Dlatego jak nabijacie row winy to uważajcie bo w dobie tych lolkingów lolnexusów i jeszcze chu wie czego na pewno będziecie mieć ciekawą grę :P

Anyway Nie wiem czy ktoś w ogóle pamięta moje przygody z #euw po dlatego pozwolę sobie przypomnieć po nabiciu W7 L3 skończyłem na W8 L 18. Wczoraj zauważyłem, że w końcu mam W na plusie! :)
  • Odpowiedz