Wpis z mikrobloga

@FrasierCrane: Jeśli Biden jest creepy to co powiesz o Trumpie? Przeciez on jest pod każdym względem wielokrotnie gorszy.

Z tego co wiem, w odróżnieniu od Trumpa Biden:
- nie przyjaźnił się i nie imprezował z Epsteinem
- nie wypowiadał się wielokrotnie w dziwny seksualny sposob o własnej córce
- nie zdradzał trzech żon, w tym aktualnej kiedy była
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FrasierCrane: nie wygra. Jedyna sondażownia która wskazywała zwycięstwo Trumpa z Killary teraz wskazuje na kolejne zwycięstwo z creepy Joe.

Trump musi znów wziąć Florydę i ma pewne zwycięstwo.
  • Odpowiedz
@Xenomorph_uk: no i wlasnie to czyni TRUMPA autentycznym, przynajmniej nie klamie tylko przyznaje sie do zdrad
to ze biden publicznie nie mowi o swoich zdradach pokazuje jego zaklamanie, jak typowy polityk
tRUMP nie jest idealny ale mowi to co mysli i nie ma zamiaru nieczego przed swiatem ukrywac
  • Odpowiedz
@Xenomorph_uk: poczytaj sobie o powiazaniach demokratow z afera pizzagate
te 25 oskarzen ktore zaaranzowal komitet wyborczy Hilary (pojawily sie w trakcie kampanii), ile z nich okazalo sie prawdziwych? co to w ogole za zarzut ze ktos ma oskarzenia?
  • Odpowiedz
@DziewicaXXIwieku: Ja #!$%@?, Trump autentyczny. Trump kłamie codziennie i na kazdy temat. A do zdrad się nie przyznaje, w ogóle do niczego sie nie przyznaje bo nie potrafi przyznać ze zrobił cos zle, dlatego m.in. tak czesto robi z siebie publicznie kretyna
  • Odpowiedz
@ziemba1: Była mowa o tym kto jest creepy, m.in. przez te oskarżenia Trump jest sto razy gorszy pod tym względem od Bidena. Pizzagate i oskarżanie o wszystko Clinton to już poziom oszolomstwa Alexa Jonesa wiec nawet nie warto odpowiadać
  • Odpowiedz
@ziemba1: Tego typu filmiki to ta sama strategia co 4 lata temu w stosunku do Clinton, tylko z niej próbowano zrobić chorą, niemal umierającą i tracącą rozum.

Rosjanie trzymają się sprawdzonych metod ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bill Clinton latał samolotem Epsteina, to prawda. Podobnie jak dziesiątki innych osób, np prawnik Trumpa Alan Dershowitz
  • Odpowiedz
@Xenomorph_uk: Daj mi tydzień, znajdę na wykopie 25 osób którzy oskarżą wybrana przeze mnie osobę o molestowanie. Widzisz i tutaj mamy problem. Oskarżyć może każdy, ale ile z tego jest prawda, tego wymaga już rozprawa sądowa która pozwoli odpowiedzieć na to pytanie. Zadziwia mnie dzisiejszy świat przepełniony kłamstwami, w którym ludzie i tak wierzą w co im się powie.
  • Odpowiedz