Wpis z mikrobloga

Jest jakiś sposób na posegregowanie/wyciągniecie z depo itemów do konkretnego npc? Od wielu lat większość rzeczy chomikowałem, mam kilkaset parceli + w zwykłym depo liczba itemów dobija mi do 10k. Jest tam wszystko chyba. Ręcznie to przekładać jest problematyczne bo muszę googlować co drugi item bo nie wiem do którego djina jest czy rashida lub innych jeszcze npc. Są teraz jakieś manage loot containersy, supply stashe itp i gdzieś tam widziałem opcje typu "sell to yasir" ale kompletnie nie wiem jak z tego korzystać. Jest jakiś sposób na to?
Najwięcej mam itemów, bo perełek czy creature już od dawna nie zbieram jak wiem, że są warte 200 czy 400gp
#tibia
  • 6
@Insane_Mike: Ok, tylko jak wyciągnąć wszystkie itemy które wyszukałem. Np chce wyciągnąć wszystkie wandy, wpisuje wand i mam 100x takich, 150x takich, 50x takich. Wiem, że wszystkie są do tego samego djina i jak je wyjąć na raz. Wystawiając je na market i anulując płacę chyba jakiś podatek, a to pewnie wyjdzie opłacalnie tak jakbym posprzedawał to ofertom na buy na markecie.