Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
O co chodzi, że są jacyś ludzie cisną po tym DarkW?

Odkąd miałem założony internet ściągałem stamtąd mnóstwo contentu, jeszcze jak było to stare Rapidshare bez limitu i wchodziłem na stronę, szukałem czegoś, kopiowałem linki i wychodziłem. A tu teraz jakieś wczuty, dzieci wyzywają moderatorów, administratorów kogo to #!$%@? obchodzi? XD Co to ma wspólnego ze ściąganiem piratów? Generalnie tych stron było i jest od #!$%@? i jak czegoś nie było to się szukało na innych forach a tu jakieś inby. Właśnie wszedłem na profil jednego typa tutaj i jego content to wyzywanie moderatorów z tamtej strony xD Ale cię musi dupa piec z zazdrości, bo nikt normalny mając wolny czas nie robiłby takich głupot.

Czy jest ktoś w stanie mi logicznie wyjaśnić dlaczego nie możecie tam wejść, ściągnąć co chceciw i wyjść? XD

#darkw #piratujo
#darkwarez
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@OgorsoN: O ty, ty xD Właśnie o ciebie chodzi. Stawiam, że albo jesteś jakimś Maćkiem max 15 lat co dostał tam bana i teraz się mści, albo generalnie masz jakieś problemy emocjonalne. Nikt normalny, powtarzam, nikt normalny nie robiłby konta na wypoku tylko po to, żeby cisnąć po innym forum. Szkoda mi ciebie w sumie ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OgorsoN: Maciuniu, gdybym miał "bul dupala" to już wcześniej bym ci zwrócił uwagę a tych tagów nawet nie mam w obserwowanych ¯_(ツ)_/¯ Przeglądałem mirko i rzucił mi się w oczy twój wpis. Ostatni raz na DarkW byłem z pół roku temu ale nie znalazłem tam czego szukałem, więc wiesz co zrobiłem? Nacisnąłem X na stronie i żyłem sobie dalej. No ale Maćki z dziewiczym zarostem pewnie czują jakąś głębszą więź z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OgorsoN: A widzisz gdybyś się Maćku przyjrzał w pierwszym wpisie i odpowiedział mi na pytanie to temat byłby zamknięty, ale ty widzę żyjesz w innym świecie. Nic nie będę robił, bo jutro to zapomnę o tobie. Byłem ciekawy czy rzeczywiście jesteś Maciusiem i po kilku wymienionych zdaniach z tobą mam już wyrobione zdanie. Nie zasługujesz na nic więcej jak na #czarno Maciusiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mega_Smieszek:

Odkąd miałem założony internet ściągałem stamtąd mnóstwo contentu, jeszcze jak było to stare Rapidshare bez limitu i wchodziłem na stronę, szukałem czegoś, kopiowałem linki i wychodziłem.

Nie ściągałeś z żadnego "darkw", bo DarkW nawet nie istniało, kiedy działały takie hostingi jak Rapidshare.
@Mega_Smieszek: Są takie chore osoby, jak ten ogórek gruntowy. Byli wcześniej inni (jajanosik np) i wszyscy zostali zbanowani, a do tego boli ich bardzo, że darkw jest lepsze od darkwarez i ma się bardzo dobrze. Oczywiście to może być jedna osoba, albo kilka pachołkow, co nie mają życia i siedzą przed ekranem aby zabić czas. Patologia po prostu. Muszą się wykazać jakoś i to oczernianie (śmieszne i nie istotne), to dla
@jingismikan: nikogo nie obchodza fora warezowe w 2020 roku, pobudka

P.S. Baza na darkw nie jest taka duża, ale z dnia na dzień ciągle rośnie. Wkrótce to będzie jedyna strona ze wszystkim.


Ahahah jeden pstryk i ni mo stronki http, jeszcze ktos sie nabiera?