Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Jednobrewy jak kupię to mam wrażenie że kupuje sprzęt sprzed 10 lat jak patrzę na ten ekran XD ramki #!$%@? na 3 centymetry z każdej strony jak w smartfonach z 2010. Da się na tym grać ?

Zacząłem mieszkać z kobietą i wiem że taki sprzęt jak switch byłby dla mnie teraz idealny, bo na Xboxa stacjonarnego nie zawsze jest miejsce i czas.
@LZBNZ: Gra się bardzo dobrze. Zresztą jak chcesz możesz podpiąć do TV, żaden problem, osobiście wolę tryb handheld. Sam odkąd mam Switcha to bardzo ograniczyłem granie na PC, sporo gier kupiłem ponownie na Switcha, bo znacznie wygodniej mi się na nim gra. Jeśli chodzi o same gry to ciągle są jakieś promo i można dostać niezłe rzeczy w niskich cenach. Pudełkowe gry z kolei możesz kupić, przejść i sprzedać w tej
@LZBNZ: ja ostatnio z powodu braku miejsca musiałem zrezygnować z posiadania gamingowego pc i po miesiącu ogrywania indyków na smartfonie postanowiłem kupić switcha. niewiele gier ograłem póki co, ale z zakupu jestem bardzo zadowolony. może się wydawać, że konsola jest archaiczna, gry mają słaba grafikę itd ale wygoda i mobilność tego urządzenia wszystko to wynagradza. jeśli nie jesteś przekonany co do exow nintendo i indyków to zastanów się czy napewno będziesz
@LZBNZ: Ja bazuję na samym pstryczku i nie zamieniłbym tego małego dziada na nic innego. Idę sobie na kibelek prosze bardzo zamiast przeglądania internetu jedna misja w wieśka. Przed spaniem w łóżku coś bym sobie poklikał - mario. Możliwość zapauzowania dosłownie w dowolnym momencie i wznowienia gry w przeciągu sekundy też jest super. No ogólnie polecam :)