Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Postanowilem ze sprawdze jak #rozowepaski reaguja na przystojnych facetow na ulicy i czy w ogole reaguja. Na wykopie jedni mowia ze dostaja usmiechy na ulicy i spojrzenia w co nie chce mi sie wierzyc bo przez ponad 30 lat zycia nigdy tego nie doświadczyłem. Postanowilem sie zasadzic na jakiegos typka 8/10 i isc za nim obserwując otoczenie i robiąc notatki w telefonie. Jak ktos jest zainteresowany wynikami niech da plusa to zawolam

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f195a1e83e35d1fc753c49b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 39
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mój były chłopak miał naprawdę ładną twarz. Choć nie był wysoki, jakieś 175 cm wzrostu, normalna budowa ciała. Nigdy nie miał problemu z kobietami, czasem wyłapywałam spojrzenia w jego kierunku. Wystarczyło żeby usiadł przy barze i się uśmiechnął i dziewczyny były nim zainteresowane.
Z tymi uśmiechami i zagadywaniem przez kobiety to także sprawa mentalności. Polki, nawet te w miarę pewne siebie są dość powściągliwe. Zupełnie inaczej niż np Angielki czy
  • Odpowiedz