Wpis z mikrobloga

@WscieknietyWaz: dlatego nigdy nie jem kebabów + boje sie jeść na mieście. Jedynie gdzie jem na mieście to mcdonald i kfc, bo tam przynajmniej mam pewność, że jakiekolwiek normy odgórnie są narzucane i w miarę respektowane w przeciwieństwie do tych #!$%@? turasów, którzy tą samą ręką, którą przyjmują gotówkę potem robią ci jedzenie.
  • Odpowiedz
@carnaval: Syf? Mit powtarzany od lat. Mcdonald i Kfc mają dobre jakościowo jedzenie i bardzije bym się obawiał co mi podają w typowej restauracji na mieście niż w tych dwóch fast foodach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PePeZBA: Mi wystarczyło, że pracowałem tydzień w dobrej restauracji na kuchni, żeby zobaczyć w jakich warunkach powstają potrawy to odechciało mi się wszystkiego. Piękny lokal, ogródek, przystrojony bar, koniaczki, dębowe beczki robiące klimat, a na zapleczu chłop robiący tiramisu oblizujący palce i wycierający paluchem pucharek z deserem, bo pobrudził trochę przy robieniu. Nie wspomnę o stanie warzyw, kuchenkach które były tak #!$%@? pozasychanym tłuszczem, że ledwo palniki było widać.

Także jak
  • Odpowiedz
@thisismaddnes @PePeZBA widzę że z dobrym jedzeniem na mieście macie tyle wspólnego co z lataniem w kosmos - widzieliście tylko w telewizji.

Jest dużo fajnych knajp z dobrym żarciem w których można jeść bez obaw, sam nie ufam wszystkim knajpom z założenia ale wrzucanie wrzystkich restauracji pod jeden gatunek syfu to zwykła ignorancja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kalafior_: Na mieście to jadłem ostatnio z 5 lat temu, wliczając w to Maca, także ten tego. Nigdzie nie napisałem, że tak wszędzie jest, bo zapewne jest masa świetnych lokali.

Ty widzę za to ekspert co w każdej restauracji zapraszany jest na zaplecze do kuchni i wie w jakich warunkach powstają potrawy, które później spożywa?

Także nie #!$%@? mi tu, bo jedyne co zapewne widzisz to michę podaną do stołu, a
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: co Ty #!$%@?..

przecież Ci napisałem ze nie ufam każdej knajpie i nie zjem wszędzie a ty bredzisz ze jestem jakimś ekspertem...

ostatni raz z domu wyszedłeś 5 lat temu a wypowiadasz sie na temat jakości potraw wydawanych na mieście, publicznie pokazałeś ze wypowiadasz sie na temat którego nie znasz

wydajesz się mocno sfrustrowany.
  • Odpowiedz
@kalafior_: co Ty #!$%@?..

przecież Ci napisałem, że "Nigdzie nie napisałem, że tak wszędzie jest, bo zapewne jest masa świetnych lokali."

ostatni raz na zapleczu kuchni w restauracji nie byłeś nigdy, a wypowiadasz się na temat jakości potraw wydawanych na mieście, publicznie pokazałeś ze wypowiadasz sie na temat którego nie znasz

wydajesz sie mocno sfrustrwany.
  • Odpowiedz