Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Wiem, że to tylko towarzyski i przez ten rok może wiele się zmienić, ale Bednorz+Leon, czyli ofensywni przyjmujący dobrze wyglądają z rozsądnym i solidnym Łomaczem na rozegraniu. Może Gregory ma mniej finezji w rozegraniu niż Drzyzga, ale przy takiej sile ataku potrzeba mało błędów, a nie rozegrania z szaleństwem i pomyłkami
#siatkowka
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SiemaNagor: Być może przy Bednorza i Leonie na lewym i Kurku na prawym nie trzeba rozgrywania na kosmicznym poziomie, a dokładnych piłek Łomacza. Tylko czy Bednorz i Leon to będzie para przyjmujących. Bo do Kubiaka mi bardziej Drzyzga pasuje
@1_login_1: Łomacz jest dobrym rozgrywającym ale brakuje mi w jego gry właśnie tej nieprzewidywalności. Drzyzga jest jaki jest, ale kiedy jest w formie to jest topowym rozgrywającym, który dokładność potrafi wyważyć z odrobiną szaleństwa jak np. z Francją rok temu w kwalifikacjach olimpijskich czy w finale z Brazylią, gdzie każdy zagrał koncertowo, a Drzyzga bardzo umiejętnie wykorzystał formę Kurka. Zwykły widz miał wrażenie, że Kurek kończy wszystko, ale nie że każda