Wpis z mikrobloga

Widzę gierkę Judgment w promce na ps storze, warto wydać 49.80 zł? Nie grałem w żadne części Yakuzy. Nie nudzi się po paru godzinach? Wyróżnia się czymś ciekawym?
#ps4
  • 5
@ved-: > Wyróżnia się czymś ciekawym?

* unikalny gameplay. Oglądnij na jakimś filmiku o co chodzi, różne style walki, bossowie, etc. Nie polega to na mashowaniu jednego przycisku jak w niektórych produkcja AAA.
* świat. Miasto jest pełne różnych ciekawych rzeczy. Questy poboczne, losowe rozmowy pomiędzy przechodniami, znajdźki, ... Z jednej strony obszar gry, dzielnica w której dzieje się większość akcji jest dość niewielka, ale jest wypełniona po brzegi zawartością.
*
@mlody221: jeżeli wychowałeś się na DB to jak najbardziej będziesz się dobrze bawił :D. Nie jest to wybitna gra ale jedyna która pokrywa całe wydarzenia z Ztki. Bardzo dobrze odwzorowane wydarzenia. Questy poboczne trochę są w stylu pójdź przynieś pozamiataj. Ogólnie jak Ci się uda wyrwać za rozsądną cenę to bierz. Ja osobiście kupiłem za 259zl na premierę i nie żałuję, kupiłbym jeszcze raz w tej samej cenie.