Wpis z mikrobloga

@lhotse89: troche dziwne, ale przynajmniej widoczme

W nieczech od paru lat takie są

W sumie to Polska dużo rozwiązań bierze z Niemiec, jak choćby niedziele handlowe i reforma szkolnictwa

btw

Na nowych radiowozach ma pojawić się napis „Pomagamy i chronimy” oraz gwiazda

To ma z kolei być jak z Ameryki ale imo takie kalki wychodzą żeżuncyjnie


@Naturmensch: Malowanie z Niemiec, gwiazda z USA i hasło od pepików xD
Pobierz Wajcha44 - > @lhotse89: troche dziwne, ale przynajmniej widoczme
W nieczech od paru l...
źródło: comment_1595452820XDhdGCPygOUZcThz3Zdk9e.jpg
Ale przecież samochód policyjny bez włączonych kogutów nie jest pojazdem uprzywilejowanym. A kiedyś czytałem notkę, że nie można sobie od tak obklejać samochodu przez całość odblaskami bo zagrożenie mhmm
@Wajcha44: Podejrzewam, że to zależy nawet nie tyle od stanu, co od departamentu policji
Za quorą:

LAPD Officer Joseph Dorobek submitted the phrase “To protect and to serve,” to the Department’s official magazine, The Beat, in 1955, as an entry in a contest to come up with a Departmental slogan.

His was the winning entry among hundreds of submissions.


Eventually many other departments across the US began to adopt it, or
@GoodPain: Straszny bullshit wciskasz, jakby policja mrugała zieloym za każdym rogiem. Gdzie ty żyjesz.

Idiotyczny pomysł, jakiekolwiek światło rozprasza, jak mrugająca reklama LED januszexu przy drodze.

Śpij już tam i żyj w swoim zdurnowaciaółym świecie, gdzie jakiś postkomunistyczny kraj świeci niebieskimi światłami świątek piątek w nocy, żeby nękać obywateli psychicznie czy cokolwiek w tym ruskim stylu.
@onuceSzatana: xD

Trochę po świecie jeździłem i nikt nie ma tak #!$%@? nękającej obywatela policji, jak Polandia

Łapanki w jakiś bezsensowych miejscach, wyrabianie norm mandatowych (xxd przecież to jest hit, czujesz, że w jakimś cywilizowanym kraju, policja dostaje co miesiąc rozpiski, ile mandatów i za co mają wlepić? XDdd), w jakim innym kraju na widok radiowozu przeciętny, nie mający nic na sumieniu obywate, czuje niepokój xd

Śmiesznym postkomunistycznym państewkiem, to jesteśmy
@onuceSzatana: no nie wiem, ja tam czułem się dzięki temu całkiem bezpiecznie, chodząc nocą po ulicach.

Za to jakoś z poczuciem bezpieczeństwa i wrażeniem nie bycia nękanym, nie kojarzą mi się wszystkie mandaty wystawiane, nie ze względu na chęć poprawy bezpieczeństwa, a ze względu na łatwy hajs.

"-dzisiaj z patrolu macie przynieść 30 mandatów za przechodzenie na czerwonym
-sierżancie, ale ludzie już nie przechodzą na czerwonym, nikt tego nie robi, bo
@GoodPain: Najeździłeś się faktycznie chyba tylko po Gruzjach, że wg ciebie policja w Polsce jest najbardziej opresyjna i nieprzyjazna obywatelowi na świecie. Szkoda z tobą gadać, z typem, który sprawiłby chętnie, że nigdy nie byłoby wiadomo, kiedy faktycznie jej się spieszy, a kiedy nie. Albo kazałby mrugać im zielonymi światłami, żeby dekoncentrować kierowców. Jesteś hardkorowym dzbanem.