Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? bo inaczej tego nie jestem w stanie opisać. #!$%@?łem się bo na tinderze są na wersji darmowej te ograniczenia like'ow i zainstalowałem Badoo. #!$%@? jaki to był błąd to nie jestem w stanie do teraz w to uwierzyć. Ale zanim zacznę to krótki opis mnie: LvL 22 może nie odrazu jakiś Chad Polska wersja, ale zadbany chłopak z modna fryzura i ciuchami, wysportowanym ciałem(nie #!$%@?, poprostu lekko zbudowanym) pracujacy studiujący dobrze zarabiajacy. W samoocenie mogę powiedzieć no.. mocne 7,5/10 z wyglądu i statusu społecznego. W szkole sredniej pamiętam że kumple śliniaki się na Laseczki a ja miałem łatwość w komunikacji i kilka z nich udało się że tak powiem zdobyć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ok jak już mamy to za sobą to teraz konkrety. Na Tinderze szanuje sobie lajki więc robię research w to co lajkuje. Natomiast na Badoo #!$%@?łem spam clicka w prawo. Boże dopomóż jaki to był błąd. Zaczelo mnie dopasowywać z jakimiś nie grubymi dziewczynami tylko #!$%@? chodzącymi kaszalotami, typiara jedna od drugiej gorsza, no poprostu najgorszy sort "kobiety" jaki mógłby się trafić. Na tinderze chyba admini banują za takie profile a tam? Tam one hulają w najlepsze. Co więcej co druga świnia (inaczej tego nie nazwę, wybaczcie płytki jestem) pisze do mnie" Hejka co tam?". Czy to jest faktycznie tak jak niektórzy tutaj pisza, że nawet laska 0/10 ma tak #!$%@? ego że myśli że ma podjazd? W skrócie po jednym dniu #!$%@? konto, aplikacje i #!$%@? stamtąd. Jakby to powiedziała soska w D2 po wyjściu z miasta w akcie 1: strzeżcie się (tej aplikacji) :D #tinder #badoo #cosiedziejenatymswiecie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f17f63783e35d1fc753c15a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[==================......................] 45% (105zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 13
ny chłopak z modna fryzura i ciuchami, wysportowanym ciałem(nie #!$%@?, poprostu lekko zbudowanym) pracujacy studiujący dobrze zarabiajacy. W samoocenie mogę powiedzieć no.. mocne 7,5/10 z wyglądu i statusu społecznego. W


@AnonimoweMirkoWyznania: Po prostu życie Cię weryfikuje. Jesteś lvl taki jakie dziewczyny do Ciebie piszą. W szkole było łatwiej, bo mniejsza grupa, opatrzyłeś się, często dziewczyny patrzyły pod innym kątem, może np. materialnym, klasowy fame itp.
@AnonimoweMirkoWyznania: Trochę prawdy w tym jest, że laski 2/10 tam nie mają hamulców lub still ego na księżycu, nie dość że same mi natarczywie pisały, gdy na końcu grzecznie odmawiałem i pisałem coś w stylu : wybacz nie jesteś w moim typie to jeszcze wielkie pretensje, a dlaczego i obrażanie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD