Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki potrzebuję waszej opinii, bo już sam nie wiem co mam o tym myśleć.

Trochę wstępu. Jestem w związku na odległość od ponad roku poznaliśmy się z różowa w mojej starej robocie, gdzie ona cały czas pracuje. Widujemy się w każdy weekend, generalnie wszystko było ok. Planujemy razem zamieszkać, szukamy jej roboty u mnie w mieście ale zastanawiam się czy sie z tego pomysłu nie wycofać.

Jakiś miesiąc temu poznała w robocie Marcinka, kojarzę typa bo pracował tam jeszcze jak i ja robiłem. Gość raz dwa wyczaił ją na fejsie, dodał do znajomych i zaprasza na jakieś piwko itd. Ja jej od razu powiedziałem że mi to się nie podoba bo ewidętnie gościu chce coś więcej. Powiedziała że to tylko kolega ale na piwko w końcu nie poszli. Ale od tamtego momentu zachowuje się dziwnie, zwłaszcza strasznie kitra się z telefonem... Jak tylko wezmę do ręki to jak poparzona, zaraz go zabiera, co wcześniej jej nie przeszkadzało. Nigdy jej nie sprawdzałem, ale zawsze telefon mogłem wziąć do ręki, tak samo to zawsze działało w drugą stronę.

Ewidętnie mi coś smierdzi i wydaje mi się że kręci z tym #!$%@? Marcinkiem. Mówiłem jej o moich obawach ale cały czas gadka ze to kolega.
Co robić? Od razu zerwać? Rozmawiać? Powiedzieć że ma pokazać telefon?
Zależy mi na niej... Ale nie chcę robić z siebie durnia...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f17a7b683e35d1fc753c0e6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[==================......................] 45% (105zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: co to w ogóle jest związek na odległość? To chyba sytuacja, w której obu osobom jest wygodnie, żeby nie być razem cały tydzień. A Marcinek poświęca jej w tygodniu na pewno trochę czasu, trzeba się z tym pogodzić. Jesli pokazesz jej swoją zazdrość o niego to już na wstępie ona uzna Cię za słabego. Jedną z opcji jest spławienie tej laski i znalezienie nowej na miejscu, żebyś nie musiał dojeżdżać