Wpis z mikrobloga

@zerosaboteur hej sorry, że tak późno ale nowy wykop ( ͡° ʖ̯ ͡°) 9 stycznia operacja, kolejnego dnia wyszedłem już. l4 w szpitalu dostałem na 3 tyg. co tydzień chodzę na kontrolę do poradni chirurgicznej (odkażają mi to i kontrolują jak się goi), rana "pół zszywana" (skóra do powięzi czy jakoś tak). Po tygodniu szwy pękły to założyli grubsze i się do dzisiaj trzymają (w moim szpitalu i
  • Odpowiedz
@maciej1pl: o ziom, dzięki za info, przekazałem :D W sumie najważniejsze że nie boli jakoś więc da się funkcjonować chyba jako tako. A to co w sumie po operacji leżeć najlepiej tylko? No i mam nadzieję że zaraz będzie lepiej u Ciebie, co by się zagoiło porządnie :D
  • Odpowiedz
@zerosaboteur ja jedyne co robię od operacji to leżę na boku/brzuchu, od niedawna czasami i na plecach ale z tym ostrożnie ( ͡º ͜ʖ͡º) ja jestem dosyć przewrażliwiony, więc bardzo zwracam uwagę na kucanie/leżenie na plecach, pewnie bym mógł już powoli wracać na normalnego życia, bo rana mimo wszystko się zmniejsza i nie czuję dyskomfortu, ale wolę jeszcze się pooszczędzać, szczególnie przez zakażenie rany (a najlepiej to
  • Odpowiedz
@zerosaboteur siema, mogę dać update'a( ͡º ͜ʖ͡º). Rana jak ręką odjął, zmniejszyła się o pół w 1,5tyg. nie ma zakażenia (miałem niezłego pecha z tym, mimo dużego przykładania się do higieny. Od2 tyg. siedzę normalnie, zero bólu czy dyskomfortu (raz tylko, gdy siedziałem kilka godzin). W kwietniu w końcu powrót do robo. Zdrówka i szczęścia dla kolegi!
  • Odpowiedz